Dřevostavby na klíč
prohlédněte si naše typové domy
Katalog dřevostaveb
Dřevostavby na klíč
prohlédněte si naše typové domy
Katalog dřevostaveb
Dřevostavby na klíč
prohlédněte si naše typové domy
Katalog dřevostaveb
O easyhomes.cz

Kvalitní dřevostavby na klíč od Easy Homes

Přinášíme na trh kvalitní modulární dřevostavby na bázi mobilních domů vhodné pro trvalé i rekreační bydlení. Tyto dřevostavby naleznou uplatnění také v podnikatelském sektoru jako kanceláře, studia, kadeřnictví atd. Ceny našich dřevostaveb začínají již na 555.000,- Kč s DPH, ale stavíme i velké dřevostavby se zastavěnou plochou nad 100m2! Zde výstavba trvá cca 4 měsíce a ceny jsou individuální dle projektu.

Vzorové modulové dřevostavby jsou ke shlédnutí v Třemošné u Plzně, kde Vám rádi umožníme prohlídku.

150+
Realizovaných staveb

dřevostavby easyhomes

Jaké domy pro vás stavíme

jak stavíme

Jaké technologie používáme

Difuzně uzavřená skladba

Difuzně otevřená skladba

reference

Pár slov od
našich klientů

pí. Votýpková

Od firmy EasyHomes jsme si nechali postavit menší domek. Celý tým byl velice ochotný. Se stavbou jsme spokojeni a bydlí se nám krásně. Když nastala nějaká komplikace, snažili se jí co nejlépe vyřešit. Určitě bychom firmu EasyHomes doporučili i ostatním.

p. Mareška

V roce 2018 jsme se rozhodli o výstavbě rekreačního domku a protože jsme chtěli rychlou dřevostavbu,vybrali jsem si firmu Easyhomes s.r.o.  Bylo to bez jakýchkoliv doporučení, ale měli jsme štěstí a zvolili dobře. Po několika jednáních s jednatelem firmy panem Bednářem, jsme vybrali standardní dřevostavbu z nabídky, kterou jsme však po vzájemné dohodě upravili. Do konce roku 2018 byl zpracován projekt a podána žádost o stavební povolení, které bylo v lednu 2019 schválené. Stavba začala na přelomu února a března a dokončena a předána byla v červenci 2019. Celý průběh stavby probíhal bez větších problémů, malé nedostatky byly ze strany firmy Easyhomes vždy rychle vyřešeny k naprosté spokojenosti. Firmu Easyhomes s.r.o. mohu všem jen doporučit.

manželé Kadlecovi

Při prvním setkání s panem Bednářem jsme u kávy představili naše hrubé vize a následovalo několik sezení s projektantem. Jejich schopnost naslouchat a přitom věcně a technicky reagovat nás přesvědčila a vsadili jsme na jejich mladý tým. Do posledního detailu nelitujeme! Finalizace projektu, zajištění všech potřebných dokumentů na úřadech, realizace stavby, kooperace se subdodavateli – to vše proběhlo z jejich strany v naprostém pořádku. My šťastně bydlíme necelé 3 roky a nereklamovali jsme žádný podstatný problém. Easyhomes se na nás v dobrém slova smyslu naučili realizovat velký projekt a získali srdečně pozitivní referenci. Ukázkový „win-win“ projekt. Díky!

pí. Guthová

Všem, kdo hledají jak a s kým stavět doporučujeme po naší zkušenosti firmu Easy Homes Plzeň. Od prvního kontaktu s panem Bednářem, bylo hned jasné, že tato firma u nás vyhrála. Pan Bednář zajistil ihned projektanta, který nám vyřídil stavební povolení a vše potřebné. Veškerá komunikace byla rychlá, věcná a příjemná. Stavbyvedoucí pan Berka, reagoval rychle na požadavky stavby. Pořídili jsme si s touto obrovskou pomocí vysněný domeček a nyní jsme ve fázi, kdy už zařizujeme. Milá je i kontrola po půl roce, kdy přijedou seřídit okna a vše zkontrolovat. Věříme, že ve spolupráci s panem Bednářem bude naše rodina dále pokračovat, dalším domem. Děkujeme. Guthovi a Vošická G.

pí. Kořínková

Celému týmu firmy EasyHomes děkujeme za krásný domek. Vše proběhlo rychle a kvalitně a co je hlavní v předem dohodnutých podmínkách. Žádné zbytečné prodlužování termínu a navyšování ceny.Pokud hledáte kvalitní firmu pro svůj budoucí domov, vřele EasyHomes doporučuji. My jsme maximálně spokojení.

pí. Šimicová

Chtěla bych vyjádřit velké díky firmě Easyhomes. Od začátku kdy zařídili stavební povolení přes návrh domku až po realizaci. V návrhu stavby nám vyšli vstříc se všemi požadavky. Když se vyskytla komplikace, tak se snažili ji co nejrychleji a nejlépe vyřešit, aby stavba mohla plynule pokračovat. Pokud bych chtěla stavět ještě jeden dům, tak bych se obrátila na tyto profíky v oboru, kteří vědí co dělají.  

p. Valenta

Po půl roce hledání a porovnávání firem pro výstavbu naší nové dřevostavby, jsme se ujistili, že nejlepší a nejlevnější pro nás bude firma EasyHomes z Třemošné u Plzně. Pomohli nám již při prodeji chalupy, kdy doporučili výbornou makléřku p. Heroutovou, zajistili projektanta který vypracoval celkový projekt domečku a inženýrských sítí a vyřídil stavební povolení. Samotná stavba probíhala rychle a komunikace mezi firmou, díky panu Bednářovi, byla výborná. Vše se vždy vyřešilo k naší spokojenosti. Jsme rádi, že jsme si tuto firmu vybrali a doporučili jsme ji i svým kamarádům, kteří již také spokojeně bydlí.

p. Kubová

Chtěla bych poděkovat firmě Easy Homes za zhotovení našeho domečku, který využíváme k rekreačním účelům místo původní staré chaty. S průběhem výstaby od projektování, vyřízení povolení až po dovezení dřevostavby na náš pozemek a dokončení nezbytných prací jsme byli spokojeni a můžeme firmu doporučit.

p. Šimr, p. Chodilová

Celému kolektivu easyhomes chceme popřát do Nového roku mnoho úspěchů jak v soukromém, tak profesním životě. A ještě jednou poděkovat za perfektně odvedenou práci při výstavbě našeho domečku.

pí. Strnádková

Firmu Easy Homes bych doporučila každému, kdo si přeje rychle, levně a kvalitně bydlet. Jsou to profesionálové, kteří si dokáží poradit i se sebemenším problémem a na které je spolehnutí. Dbají na kvalitu, dodací lhůty dodržují, nemusíte mít strach, že by Vám nezvedli telefon, a  každou připomínku či nápad investora berou velmi vážně. Kdybych chtěla ještě někdy stavět domeček na důchod, zvolila bych opět tuto firmu.

práce jak má být

Dokončené realizace

pro ty nejlepší výsledky

Naši partneři