Free cookie consent management tool by TermsFeed

Zemní a výkopové práce

Se stavbou se pojí spousta ne úplně zábavných aktivit, které jsou ovšem naprosto nezbytné pro položení prvních základních kamenů domu i jeho samostatného fungování. Jedna firma na všechny práce spojené se stavbou je rozhodně velkou výhodou a také předpokladem k rychlejšímu dokončení celé stavby. V Easyhomes se na nás nyní můžete spolehnout se stavbou svého nového domova skutečně od A do Z, takže nemusíte poptávat další firmy na různé části či práce související s realizací vašeho nového bydlení. A s čím vším že vám pomůžeme?

Ceník zemních prací

TechnikaCena/hodinaCena/km
MAN TGL 12.190 BB KONTEJNER 8T CZ!550,- 30,-
Minirypadlo CATERPILLAR 305E2700,-neúčtujeme
Ceny uvedeny bez DPH.


Na začátku stavby

Bez čeho se žádný zděný dům ani dřevostavba neobejdou je příprava terénu. A nevyhne se jim rozhodně ani ten nejrovinatější terén. Provádíme základní, hlavní i dokončovací zemní práce, při kterých zbavíme váš pozemek větších kamenů, travních drnů, odstraníme křoviny i překážející stromy. Samozřejmostí je také nakládka, rozhrnování i převoz či odvoz odstraněného materiálu a celkové srovnání okolního terénu i plochy pro výkop základů, s nímž vám také pomůžeme. Zařídíme i výkop sklepních prostor, pokud jsou součástí projektu vašeho nového rodinného domu.

Inženýrské sítě

Žádné útulné, pohodlné a moderní bydlení se dnes neobejde bez vyřešeného přívodu elektřiny, vody, plynu, telekomunikačních sítí a odvodu kanalizace. A ač se představa opuštěného domu uprostřed lesů, kde berete vodu z přilehlé řeky, někdy jeví poměrně romanticky, život v takovém prostředí je spíše návratem do dob středověku. V Easyhomes vás vyvedeme z doby temna a zajistíme výkop, pokládku i připojení inženýrských sítí dostupných dle územního plánu v okolí pozemku a zanesených ve vašem projektu.

Čistá voda z odpadu i na zalévání

Šetření vodou a ekologie jsou dnes velkými tématy ve všech spektrech lidského bytí. Pokud ani vám nejsou tato témata cizí, jistě uvažujete také o řešení, jak s vodou lépe hospodařit. Zejména v případě, že k vašemu domu náleží větší zahrada s okrasnými květinami a keři, či si zakládáte na anglickém trávníku, vyplatí se vám investice do jímek na dešťovou vodu, díky kterým budete moci udržovat vláhu vaší zahrady ze zachycených vodních zásob i v období sucha a nemusíte tak zbytečně plýtvat vodou.

Vyžaduje vaše nemovitost vlastní řešení odvodu a čištění odpadních vod z důvodu nemožnosti připojení na hlavní městskou kanalizaci? Máte hned dvě možnosti, s jejichž výkopem, zajištěním a usazením vám rádi pomůžeme. První z nich je vybudování odpadní jímky, tedy bezodtokové betonové nebo plastové nádrže na veškerou odpadní vodu vyprodukovanou ve vaší domácnosti, kterou bude potřeba jednou až dvakrát ročně nechat profesionálně odčerpat. Druhou možností je pořízení domácí čističky odpadních vod, která je v podstatě zmenšeninou velkých městských čističek. Domácí čistička zbaví odpadní vodu všech nebezpečných látek a bakterií. Vodu z čističky můžete pak bez obav nechat vyvést do společné odtokové jímky pro dešťovou vodu a v některých případech i rovnou do přírody.

Základové desky 

Ani na vylití základové desky nemusíte oslovovat jinou firmu. I základové desky jsou totiž naší parketou. Vše si sami vyměříme, vytyčíme, připravíme a s pomocí techniky a zkušeného týmu dokončíme. Jsme si vědomi toho, jak moc záleží na kvalitě základů a proto dbáme na preciznost a profesionální provedení.

Bydlení není jenom dům, ale také jeho okolí, které nás obklopuje. Trávíme v něm svůj volný čas i aktivně odpočíváme A aby se nám dobře žilo, je potřeba okolí zvelebovat a také vylepšovat. A tak, i když je dům dávno postaven, většinou hlavně ti neposední z nás se neustále poohlížejí po tom, co by šlo či chtělo opravit, popřípadě co by se naopak potřeba pořídit zcela nové. Možná, že by se kolem zahrady a domu hezky hodil nový plot s podezdívkou pro ještě větší soukromí a snad by zahradě slušelo hned vedle skalky zahradní jezírko?

Dokonalé okolí

Češi jsou zruční kutilové, kteří si leckdy i s velkými projekty dokáží poradit úplně sami, případně vše zvládnou s pomocnou rukou zkušených přátel či šikovné rodiny. Chybí vám dostatek času, odvaha a zkušenosti pustit se do větších plánů na vlastní pěst nebo ten správný parťák a pomocník? Netrapte se a opět spolehněte se na profesionály z Easyhomes.

Vlastní bazén ani jezírko není problém

Voda v prostředí volné přírody i zahrady je vždy příjemným zpestřením a oživením. Uvažujete o okrasném jezírku s párem zlatých rybek či Koi kaprů? Ať už je to tak, nebo cítíte, že přišel správný čas na splnění představy o létě plném vodních radovánek a lenošení ve vlastním bazénu, bez nějakého toho bagrování a výkopu a ani úpravy terénu pro jejich realizaci se to neobejde. A na to jsme tady rozhodně my! 

Příjezdová cesta i terasa

Jistě se s námi shodnete na tom, že první dojem i z toho nejkrásnějšího domku a domova dokáže pokazit jeho zanedbané okolí. Na detailech okolí prostě záleží, ať už chceme nebo ne. Pokud si i vy zakládáte na dokonale upraveném okolí domu, jistě kromě perfektního trávníku bude ve středu vaší pozornosti také příjezdová cesta, terasa a třeba i zastřešené stání pro auto. Pro všechny tyto zmíněné prostory se skvěle hodí zámková dlažba, která je odolná, estetická, kvalitní a její údržba není náročná. Líbí se vám? Podle vašich přání a požadavků připravíme a zrealizujeme pokládku zámkové dlažby k vaší naprostě spokojeností, tak aby se vám ve vašem domově žilo skutečně jako na zámku.

Zaujala vás některá z nabízených služeb? Uvažujete o celé realizaci stavby s naší pomocí? Pro finanční kalkulaci i sjednání osobní schůzky nás neotálejte kontaktovat!

Zaujala vás naše nabídka? Ozvěte se nám!