Free cookie consent management tool by TermsFeed

Základové desky

Říká se, že kdo má židli, ten bydlí. My ovšem razíme myšlenku, že bez základové desky to tak snadno nepůjde. A to i za předpokladu, že židle budete mít třeba dvě. A od toho máte nás. Zrealizujeme kvalitní desku a to v co nejkratším možném termínu.

Základ je základ

Základová deska je základní nosnou konstrukcí budovy. Jde o velmi podstatnou část, která chrání dům například před proniknutím podzemní vody a rozhodně se jí nevyplatí zanedbat či opomenout. Nejčastěji využívaným materiálem základových desek je beton, který se doporučuje pro zvýšení stability a pevnosti doplnit k tomu určenými armaturami neboli výztužemi.

U základové desky je nejdůležitější:

  • statika
  • hydroizolace – zejména kvůli riziku vzniku plísní
  • geometrická přesnost

Je to Easy

Netroufáte si na položení základové desky svépomocí? Je váš stavební pozemek mírně svažitý nebo rovnou zasazen v komplikovaném terénu? Nejlepším a nejjednodušším řešením celé situace je oslovení naší profesionální firmy a ponechání celé realizace na nás.

V Easyhome pro nás není stavba kvalitní základové desky rozhodně žádný problém. Navíc vám rádi pomůžeme i v případě, pokud jste se nerozhodli pro naši dřevostavbu na klíč. Rozhodli jste se přijmout výzvu a pustit se do stavby základů sami? I v tomto případě vám rádi pomůžeme a poradíme s vaším projektem i položením základové desky. A můžeme nabídnout třeba jen výkopové práce.

Zaujala vás naše nabídka? Ozvěte se nám!