Free cookie consent management tool by TermsFeed

Videorádce Easyhomes

Řešíte nový projekt a hledáte informace o dřevostavbách, zděných domech a vše okolo výstavby? Koukněte na naše videa, která Vám určitě pomohou. Pokud budete mít další konkrétnější dotazy, neváhejte kontaktovat naše odborníky.

Videorádce | Podcast

Fotovoltaika – Je výhodná? Za jakých okolností?

Není člověk, který by o ní neslyšel, není málo lidí, kteří by o ní neuvažovali. My jsme dnes podívali na výhody, konstrukci a hlavně za jakých podmínek je fotovoltaika výhodná. Přejeme Vám příjemný poslech.

Videorádce

Základová deska – základy, které je důležité vědět

Abyste měli větší povědomí o tom, jak to na stavbě dřevostavby vypadá, co řešíme za důležité kroky a postupy, budeme s našimi stavbyvedoucími více točit podobná videa přímo tě stavby 👷‍♂️🏗️. Honza pro Vás natočil první video a přiblíží Vám pár základních věcí o základové desce.

Videorádce | podcast

Vše o vytápění

Zaměřeno na vytápění dřevostavby

• Vše co potřebujete vědět o vytápění domácnosti. Pokud právě vymýšlíte a plánujete projekt je tento podcast přesně pro Vás!

Videorádce | podcast

6 výhod dřevostaveb

Proč je dnes každý 7. dům v ČR dřevostavba?

Náš kolega Jarda si vybral šest základních výhod, které jsou důležité při výběru domu a jednoduše Vám vysvětlí, proč si dnes stále více lidí vybere pro své bydlení právě dřevostavbu.

Videorádce

Stavební povolení – Kdy není potřeba?

Kdy nemusíte řešit stavební povolení?

Pokud plánujete doplňkovou stavbu nebo stavbu menšího domu, je toto video určeno přímo Vám! Pokud budete mít jakékoliv dotazy, Neváhejte se nám ozvat a vše vám dále vysvětlíme. Kontakty najdete ZDE.