ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent Kontaktujte nás - EASYHOMES Plzeň

Kontakty

  • Plzeň
    • Obchodní zastoupení
    • Projekční kancelář
  • Třemošná
    • Výrobní hala
    • Vzorový dům
  • Kolín
    • Výrobní hala
  • Brno
    • Online obchodní zastoupení

Obchodní a projekční kancelář

Kontaktní údaje

Studentská 1999/55a
323 00 Plzeň
Po–Pá: 8–16


Tel: +420 602 308 267
E-mail: info@easyhomes.cz

Obchodní zástupci

Jan Beer

odborný konzultant

Tel: +420 725 404 186
E-mail: jan.beer@easyhomes.cz

Matěj Končal

odborný konzultant, realitní makléř

Tel: +420 722 919 636
E-mail: matej.koncal@easyhomes.cz

Gabriela Doležalová

odborný konzultant

Tel: +420 601 366 414
E-mail: gabriela.dolezalova@easyhomes.cz

Odborní konzultanti


Jan Beer

odborný konzultant

Tel: +420 725 404 186
E-mail: jan.beer@easyhomes.cz

Gabriela Doležalová

odborný konzultant

Tel: +420 601 366 414
E-mail: gabriela.dolezalova@easyhomes.cz

Matěj Končal

odborný konzultant, realitní makléř

Tel: +420 722 919 636
E-mail: matej.koncal@easyhomes.cz

Koordinátoři staveb


Derek Faltus

koordinátor staveb

Tel: +420 725 981 881
E-mail: derek.faltus@easyhomes.cz

Martin Veselý

koordinátor staveb

Tel: +420 605 877 094

Jakub Málek

koordinátor staveb (pobočka Kolín)

Tel: +420 737 282 986
E-mail: jakub.malek@easyhomes.cz

Karel Schleis

koordinátor staveb

Tel: +420 602 385 122
E-mail: karel.schleis@easyhomes.cz

Stavbyvedoucí


David Berka

hlavní stavbyvedoucí

Tel: +420 607 667 889
E-mail: david.berka@easyhomes.cz

Jan Málek

stavbyvedoucí (pobočka Kolín)

Tel: +420 737 282 985
E-mail: jan.malek@easyhomes.cz

Stavební dozor


Stanislav Rajtolar, DiS.

stavební dozor

E-mail: stanislav.rajtolar@easyhomes.cz

Vedoucí projekčního oddělení


Miroslav Hes, DiS.

vedoucího projekčního oddělení

Tel: +420 720 122 799
E-mail: miroslav.hes@easyhomes.cz

Asistenti


Kateřina Křepelová

asistentka

Tel: +420 602 308 267
E-mail: fakturace@easyhomes.cz

Ředitelé


Bc. Jan Bednář

Ondřej Pondělík

výrobní ředitel, jednatel

Tel: +420 601 006 007
E-mail: ondra@sluzbyzavas.cz

Ing. Jaroslav Volf

obchodní ředitel

Tel: +420 725 734 112
E-mail: jaroslav.volf@easyhomes.cz

Najdete nás ve světě


Peter Schlager

odborný konzultant pro
Rakousko


Tel: +43 664 22 12 197
E-mail: schlager@easyhomes.at
Web: www.easyhomes.at

Stephan Friedreich

odborný konzultant pro
Rakousko


Tel: +420 605 240 970
E-mail: friedreich@easyhomes.at
Web: www.easyhomes.at

Tomáš Hudec

odborný konzultant pro
Německo


Tel: +49 160 10 97 613
E-mail: info@ehshaus.de
Web: www.ehshaus.de

Výrobní hala – Plzeň Třemošná

U Mlýna 204, 330 11 Třemošná
Po-Pá: 9:00-17:00

Výrobní hala – Kolín

Riegrova 284, Kolín II, 280 02 Kolín
Po-Pá: 9:00-17:00

Easy Homes Solutions s.r.o

Studentská 1999/55a
Plzeň
323 00

IČO:   028 69 730
DIČ:   CZ028 69 730

Společnost zapsána u Krajského soudu v Plzni dne 07.04.2014. pod sp. zn. C 29660

Č. ú.:293933057/0300
IBAN:CZ5503000000000293933057
SWIFT:CEKOCZPP

Zaujala vás naše nabídka? Ozvěte se nám!