Free cookie consent management tool by TermsFeed

Realitní kancelář

Chcete nebo potřebujete rychle prodat svou nemovitost? Nemáte-li čas na plánování a organizování prohlídek, studium všech nutných právních náležitostí a ani průzkum a analýzu současného trhu s nemovitostmi, bude pro vás jistě úlevou a velkou pomocí nechat vše na bedrech spolehlivé realitní kanceláře. Svěřte se do rukou EasyHomes Reality!

Dům, pozemek i byt

A s čím vám EasyHomes Reality pomůže? Specializujeme se na zprostředkování prodeje domů, bytů a pozemků v Plzeňském kraji. V EasyHomes Reality je naším hlavním cílem vaše spokojenost, která se odvíjí od rychlého, úspěšného prodeje. Rozhodně se u nás nesetkáte se zbytečnými kompromisy a ani požadavky na ústupky z vaší strany. Stojí za námi dlouholeté zkušenosti ze světa nemovitostí, proto se můžete spolehnout na to, že:

  • pomůžeme stanovit prodejní cenu k vaší spokojenosti i s ohledem na současnou situaci na realitním trhu, danou lokalitu i celkový stav domu či bytu
  • připravíme kvalitní propagaci prodávané nemovitosti
  • víme, jak nemovitost pro potencionální kupce co nejvíce zatraktivnit
  • zařídíme všechny prohlídky a profesionálně odprezentujeme nemovitost všem vážným zájemcům 

Bez dalších starostí

Propagací, prezentačními prohlídkami a výběrem spolehlivého nového majitele vašeho domu, bytu či pozemku to nekončí. S prodejem nemovitosti dále také souvisí mnoho právních a finančních úkonů a návštěvy úřadů. Pokud si budete přát, v EasyHomes Reality pro vás zařídíme veškerý právní servis související s prodejem i kroky nutné k přepisu nemovitosti na katastrálním úřadě. Dokážeme vám, že prodej nemovitosti může být skutečně “Easy” a bez dalších starostí.

Tak co, jdete do toho s námi? Náš specialista na reality – Jan Bednář a jeho tým, je připraven probrat s vámi veškeré vaše dotazy, představit ceník služeb i ihned připravit prodejní nabídku. Neváhejte a sjednejte si schůzku ještě dnes!

Zaujala vás naše nabídka? Ozvěte se nám!