Free cookie consent management tool by TermsFeed
Dřevostavby na klíč
prohlédněte si naše typové domy
Katalog domů
Dřevostavby na klíč
prohlédněte si naše typové domy
Katalog domů
Dřevostavby na klíč
prohlédněte si naše typové domy
Katalog domů
O easyhomes.cz

Kvalitní dřevostavby na klíč od Easy Homes

Naše firma Easy Homes Solutions s. r. o. se zabývá již od roku 2013 výstavbou kvalitních dřevostaveb a v současné době dokáže uspokojit zájemce o jakýkoliv rozměr domu. Pro klienty se zájmem o menší stavby nabízí modulové dřevostavby na bázi mobilních domů vhodné pro trvalé i rekreační bydlení. Tyto malometrážní stavby naleznou uplatnění nejen pro bydlení či rekreaci, ale také v podnikatelském sektoru jako kanceláře, studia, kadeřnictví atd. Pro zájemce o větší rodinné domy, máme v nabídce dostatek bungalovů i patrových staveb. Pro ty, kteří by si i přesto z nabídky typových domů nevybrali, nabízíme individuální řešení jejich vysněných domů.
Disponuje i vlastní projekční kanceláří a na přání tedy zařídíme vše od projektu se stavebním povolení po výstavbu.
Pokud budete potřebovat řešit prodej současné nemovitosti či sháníte pozemek, rádi Vám i s tímto pomůžeme. Můžete tak nechat veškeré starosti s často složitým procesem na nás.
Vzorová modulová dřevostavba je Vám k dispozici k prohlídce po předchozí domluvě v Třemošné u Plzně a rádi Vám ukážeme i různé varianty aktuálně rozestavěných domů.

700+
Realizovaných staveb

dřevostavby easyhomes

Jaké domy pro vás stavíme

jak stavíme

Jaké technologie používáme

Difuzně uzavřená skladba

Difuzně otevřená skladba

reference

Pár slov od
našich klientů

pí. Strnádková

Firmu Easy Homes bych doporučila každému, kdo si přeje rychle, levně a kvalitně bydlet. Jsou to profesionálové, kteří si dokáží poradit i se sebemenším problémem a na které je spolehnutí. Dbají na kvalitu, dodací lhůty dodržují, nemusíte mít strach, že by Vám nezvedli telefon, a  každou připomínku či nápad investora berou velmi vážně. Kdybych chtěla ještě někdy stavět domeček na důchod, zvolila bych opět tuto firmu.

pí. Orctová

Od firmy EasyHomes jsem si nechala postavit dřevostavbu 12x4m. A jsem nad míru spokojená. Jak s rychlostí a průběhem stavby tak i s komunikací při stavbě od stavbyvedoucího p. Berky po řemeslníky byla úžasná. Ze začátku jsme měli nemalé problémy, ale díky projektantovi panu Hesovi, který měl neskutečnou trpělivost se vše vyřešilo. Tak i jednání s panem Bednářem byla vždy k úplné spokojenosti a vždy našel řešení k naší spokojenosti. Velký dík i všem řemeslníkům.

pí. Matasová

Já moc děkuji za skvělou spolupráci a vedení při celé stavbě, velmi rychlé řešení všech nastalých situací, perfektní domluvu a pochopení při pro mě nelehké rodinné situaci, která mě potkala při závěru stavby. Oceňuji „skoro rodinnou“ komunikaci všech zúčastněných, kterou jsem jinde nepotkala, proto kdo se rozhoduje, ať se neváhá na #easyhomes obrátit. Teď už domeček pomalu zaplnuji a moc se těším, až se zabydlim úplně, i když jeden člověk mi tam bude moc chybet.❤️ Velké DĚKUJI

p. Herrmann

Firmu mohu vřele doporučit. Se všemi, se kterými jsem během výstavby přišel do kontaktu, byla vždy bezproblémová komunikace. (A to navzdory epidemiologickým opatřením.) Žádný z požadavků nebyl problém, a i když se drobnější komplikace vyskytly, vždy jsme společně našli naprosto vyhovující řešení. Všem profesím, podílejících se na stavbě, patří můj dík. Férová firma s profesionálním týmem a velmi vstřícným jednáním.

pí. Husová

Od Easy Homes jsme si nechali postavit dřevostavbu a jsme moc spokojeni! Super komunikace se všemi, velká vstřícnost a profesionalita, pokud se vyskytl nějaký problém, hned byl ochotně a rychle vyřešen. Opravdu jsme zvolili dobře. Zajišťovali pro nás i vyřízení stavebního povolení, což byl velký oříšek a díky jejich pomoci se povolení podařilo úspěšně dotáhnout do konce, samotná stavba byla potom rychle hotová. Měli jsme svůj vlastní stavební dozor a ten byl s průběhem stavby spokojen.

p. Tušják

Dobrý den všem co hledají firmu pro stavbu svého vysněného domečku.Firma EasyHomes.cz je ta pravá. Mluvím jako člověk co strávil 4 roky hledáním a komunikací s různými společnostmi. Už po prvním kontaktu a panem Bednářem jsem byl nadšen. Měl jsem vyhotovený projekt od jiné firmy co nám zdražila o půl milionu než sem oběhal stavební povolení. A pan Bednář nám vyšel vstříc. Vřele doporučuji firmu EasyHomes.cz. A chtěl bych tímto poďekovat panu Bednáři a celému týmu za splnění mého snu. Libor Tušják

pí. Votýpková

Od firmy EasyHomes jsme si nechali postavit menší domek. Celý tým byl velice ochotný. Se stavbou jsme spokojeni a bydlí se nám krásně. Když nastala nějaká komplikace, snažili se jí co nejlépe vyřešit. Určitě bychom firmu EasyHomes doporučili i ostatním.

manželé Kadlecovi

Při prvním setkání s panem Bednářem jsme u kávy představili naše hrubé vize a následovalo několik sezení s projektantem. Jejich schopnost naslouchat a přitom věcně a technicky reagovat nás přesvědčila a vsadili jsme na jejich mladý tým. Do posledního detailu nelitujeme! Finalizace projektu, zajištění všech potřebných dokumentů na úřadech, realizace stavby, kooperace se subdodavateli – to vše proběhlo z jejich strany v naprostém pořádku. My šťastně bydlíme necelé 3 roky a nereklamovali jsme žádný podstatný problém. Easyhomes se na nás v dobrém slova smyslu naučili realizovat velký projekt a získali srdečně pozitivní referenci. Ukázkový „win-win“ projekt. Díky!

pí. Guthová

Všem, kdo hledají jak a s kým stavět doporučujeme po naší zkušenosti firmu Easy Homes Plzeň. Od prvního kontaktu s panem Bednářem, bylo hned jasné, že tato firma u nás vyhrála. Pan Bednář zajistil ihned projektanta, který nám vyřídil stavební povolení a vše potřebné. Veškerá komunikace byla rychlá, věcná a příjemná. Stavbyvedoucí pan Berka, reagoval rychle na požadavky stavby. Pořídili jsme si s touto obrovskou pomocí vysněný domeček a nyní jsme ve fázi, kdy už zařizujeme. Milá je i kontrola po půl roce, kdy přijedou seřídit okna a vše zkontrolovat. Věříme, že ve spolupráci s panem Bednářem bude naše rodina dále pokračovat, dalším domem. Děkujeme. Guthovi a Vošická G.

pí. Kořínková

Celému týmu firmy EasyHomes děkujeme za krásný domek. Vše proběhlo rychle a kvalitně a co je hlavní v předem dohodnutých podmínkách. Žádné zbytečné prodlužování termínu a navyšování ceny.Pokud hledáte kvalitní firmu pro svůj budoucí domov, vřele EasyHomes doporučuji. My jsme maximálně spokojení.

pí. Šimicová

Chtěla bych vyjádřit velké díky firmě Easyhomes. Od začátku kdy zařídili stavební povolení přes návrh domku až po realizaci. V návrhu stavby nám vyšli vstříc se všemi požadavky. Když se vyskytla komplikace, tak se snažili ji co nejrychleji a nejlépe vyřešit, aby stavba mohla plynule pokračovat. Pokud bych chtěla stavět ještě jeden dům, tak bych se obrátila na tyto profíky v oboru, kteří vědí co dělají.  

p. Kubová

Chtěla bych poděkovat firmě Easy Homes za zhotovení našeho domečku, který využíváme k rekreačním účelům místo původní staré chaty. S průběhem výstaby od projektování, vyřízení povolení až po dovezení dřevostavby na náš pozemek a dokončení nezbytných prací jsme byli spokojeni a můžeme firmu doporučit.

p. Šimr, p. Chodilová

Celému kolektivu easyhomes chceme popřát do Nového roku mnoho úspěchů jak v soukromém, tak profesním životě. A ještě jednou poděkovat za perfektně odvedenou práci při výstavbě našeho domečku.

reference

Pár slov od našich klientů

pí. Strnádková

Firmu Easy Homes bych doporučila každému, kdo si přeje rychle, levně a kvalitně bydlet. Jsou to profesionálové, kteří si dokáží poradit i se sebemenším problémem a na které je spolehnutí. Dbají na kvalitu, dodací lhůty dodržují, nemusíte mít strach, že by Vám nezvedli telefon, a  každou připomínku či nápad investora berou velmi vážně. Kdybych chtěla ještě někdy stavět domeček na důchod, zvolila bych opět tuto firmu.

p. Syrůček

Po dlouhém vybírání z firem zabývajících se stavbou „mobilních“ , nebo lépe řečeno „modulárních dřevostaveb“ a ujasnění si , jaký typ dřevostavby zvolit, jestli (difuzně uzavřený , nebo difuzně otevřený typ konstrukce) , jsem se rozhodl pro difuzně otevřený typ konstrukce a i když v té době Easyhomes.cz vyráběla převážně difuzně uzavřené konstrukce, po perfektní komunikaci a domluvě s panem Bednářem jsem zadal stavbu právě společnosti Easyhomes.cz , ti se postarali o projekt a po tom co byl mnou schválen a byly domluveny všechny detaily ohledně mých představ , jsem začátkem ledna 2019 podepsal smlouvu, s tím, že bych se rád stěhoval do hotového domu koncem dubna 2019. Po celou dobu jsem měl možnost konzultovat a kontrolovat průběh stavby, která probíhala podle časového plánu a kdyby nenastal menší zádrhel s dopravou, stěhovaly by jsme se do termínu, ale i s tím, že prví termín dopravy nevyšel podle plánu, barák stál na místě desátého května 2019, přibližně dva dny zabralo dopojení na inženýrské sítě, interiér domu byl téměř kompletní a po dovymalování , namontovaní sanity a kuchyně, nám nic nebránilo se nastěhovat. Dalších pár týdnů zabrala práce na fasádě domu a namontování venkovních žaluzií a také oprava oplechování střechy, které se na jednom z modulů poškodilo při dopravě, ale vzhledem k tomu že Easyhomes.cz má výrobu v Plzni a dům se vezl a usazoval u Kolína, dopadlo vše na jedničku a mé obrovské obavy, právě ohledně dopravy a usazení domu na pozemek se nenaplnily a to i navzdory tomu, že dostupnost pozemku nebyla zrovna nejideálnější.

Po dvouletém užívání stavby si troufnu napsat, že dřevostavba od Easyhomes.cz splňuje to co jsem od ní očekával a tím bylo funkční příjemné celoroční bydlení. Závěrem bych ještě rád vyzdvihl opravdu perfektní komunikaci ať už s panem Bednářem, tak i se stavbyvedoucím, které jsem stále bombardoval s dotazy, nebo požadavky a oni se je snažili v co nejkratší době řešit. Takže závěrem za mě opravdu spokojenost. M.S.

pí. Orctová

Od firmy EasyHomes jsem si nechala postavit dřevostavbu 12x4m. A jsem nad míru spokojená. Jak s rychlostí a průběhem stavby tak i s komunikací při stavbě od stavbyvedoucího p. Berky po řemeslníky byla úžasná. Ze začátku jsme měli nemalé problémy, ale díky projektantovi panu Hesovi, který měl neskutečnou trpělivost se vše vyřešilo. Tak i jednání s panem Bednářem byla vždy k úplné spokojenosti a vždy našel řešení k naší spokojenosti. Velký dík i všem řemeslníkům.

pí. Matasová

Já moc děkuji za skvělou spolupráci a vedení při celé stavbě, velmi rychlé řešení všech nastalých situací, perfektní domluvu a pochopení při pro mě nelehké rodinné situaci, která mě potkala při závěru stavby. Oceňuji „skoro rodinnou“ komunikaci všech zúčastněných, kterou jsem jinde nepotkala, proto kdo se rozhoduje, ať se neváhá na #easyhomes obrátit. Teď už domeček pomalu zaplnuji a moc se těším, až se zabydlim úplně, i když jeden člověk mi tam bude moc chybet.❤️ Velké DĚKUJI

p. Herrmann

Firmu mohu vřele doporučit. Se všemi, se kterými jsem během výstavby přišel do kontaktu, byla vždy bezproblémová komunikace. (A to navzdory epidemiologickým opatřením.) Žádný z požadavků nebyl problém, a i když se drobnější komplikace vyskytly, vždy jsme společně našli naprosto vyhovující řešení. Všem profesím, podílejících se na stavbě, patří můj dík. Férová firma s profesionálním týmem a velmi vstřícným jednáním.

pí. Husová

Od Easy Homes jsme si nechali postavit dřevostavbu a jsme moc spokojeni! Super komunikace se všemi, velká vstřícnost a profesionalita, pokud se vyskytl nějaký problém, hned byl ochotně a rychle vyřešen. Opravdu jsme zvolili dobře. Zajišťovali pro nás i vyřízení stavebního povolení, což byl velký oříšek a díky jejich pomoci se povolení podařilo úspěšně dotáhnout do konce, samotná stavba byla potom rychle hotová. Měli jsme svůj vlastní stavební dozor a ten byl s průběhem stavby spokojen.

p. Tušják

Dobrý den všem co hledají firmu pro stavbu svého vysněného domečku.Firma EasyHomes.cz je ta pravá. Mluvím jako člověk co strávil 4 roky hledáním a komunikací s různými společnostmi. Už po prvním kontaktu a panem Bednářem jsem byl nadšen. Měl jsem vyhotovený projekt od jiné firmy co nám zdražila o půl milionu než sem oběhal stavební povolení. A pan Bednář nám vyšel vstříc. Vřele doporučuji firmu EasyHomes.cz. A chtěl bych tímto poďekovat panu Bednáři a celému týmu za splnění mého snu. Libor Tušják

pí. Votýpková

Od firmy EasyHomes jsme si nechali postavit menší domek. Celý tým byl velice ochotný. Se stavbou jsme spokojeni a bydlí se nám krásně. Když nastala nějaká komplikace, snažili se jí co nejlépe vyřešit. Určitě bychom firmu EasyHomes doporučili i ostatním.

p. Mareška

V roce 2018 jsme se rozhodli o výstavbě rekreačního domku a protože jsme chtěli rychlou dřevostavbu,vybrali jsem si firmu Easyhomes s.r.o.  Bylo to bez jakýchkoliv doporučení, ale měli jsme štěstí a zvolili dobře. Po několika jednáních s jednatelem firmy panem Bednářem, jsme vybrali standardní dřevostavbu z nabídky, kterou jsme však po vzájemné dohodě upravili. Do konce roku 2018 byl zpracován projekt a podána žádost o stavební povolení, které bylo v lednu 2019 schválené. Stavba začala na přelomu února a března a dokončena a předána byla v červenci 2019. Celý průběh stavby probíhal bez větších problémů, malé nedostatky byly ze strany firmy Easyhomes vždy rychle vyřešeny k naprosté spokojenosti. Firmu Easyhomes s.r.o. mohu všem jen doporučit.

manželé Kadlecovi

Při prvním setkání s panem Bednářem jsme u kávy představili naše hrubé vize a následovalo několik sezení s projektantem. Jejich schopnost naslouchat a přitom věcně a technicky reagovat nás přesvědčila a vsadili jsme na jejich mladý tým. Do posledního detailu nelitujeme! Finalizace projektu, zajištění všech potřebných dokumentů na úřadech, realizace stavby, kooperace se subdodavateli – to vše proběhlo z jejich strany v naprostém pořádku. My šťastně bydlíme necelé 3 roky a nereklamovali jsme žádný podstatný problém. Easyhomes se na nás v dobrém slova smyslu naučili realizovat velký projekt a získali srdečně pozitivní referenci. Ukázkový „win-win“ projekt. Díky!

pí. Guthová

Všem, kdo hledají jak a s kým stavět doporučujeme po naší zkušenosti firmu Easy Homes Plzeň. Od prvního kontaktu s panem Bednářem, bylo hned jasné, že tato firma u nás vyhrála. Pan Bednář zajistil ihned projektanta, který nám vyřídil stavební povolení a vše potřebné. Veškerá komunikace byla rychlá, věcná a příjemná. Stavbyvedoucí pan Berka, reagoval rychle na požadavky stavby. Pořídili jsme si s touto obrovskou pomocí vysněný domeček a nyní jsme ve fázi, kdy už zařizujeme. Milá je i kontrola po půl roce, kdy přijedou seřídit okna a vše zkontrolovat. Věříme, že ve spolupráci s panem Bednářem bude naše rodina dále pokračovat, dalším domem. Děkujeme. Guthovi a Vošická G.

pí. Kořínková

Celému týmu firmy EasyHomes děkujeme za krásný domek. Vše proběhlo rychle a kvalitně a co je hlavní v předem dohodnutých podmínkách. Žádné zbytečné prodlužování termínu a navyšování ceny.Pokud hledáte kvalitní firmu pro svůj budoucí domov, vřele EasyHomes doporučuji. My jsme maximálně spokojení.

pí. Šimicová

Chtěla bych vyjádřit velké díky firmě Easyhomes. Od začátku kdy zařídili stavební povolení přes návrh domku až po realizaci. V návrhu stavby nám vyšli vstříc se všemi požadavky. Když se vyskytla komplikace, tak se snažili ji co nejrychleji a nejlépe vyřešit, aby stavba mohla plynule pokračovat. Pokud bych chtěla stavět ještě jeden dům, tak bych se obrátila na tyto profíky v oboru, kteří vědí co dělají.  

p. Valenta

Po půl roce hledání a porovnávání firem pro výstavbu naší nové dřevostavby, jsme se ujistili, že nejlepší a nejlevnější pro nás bude firma EasyHomes z Třemošné u Plzně. Pomohli nám již při prodeji chalupy, kdy doporučili výbornou makléřku p. Heroutovou, zajistili projektanta který vypracoval celkový projekt domečku a inženýrských sítí a vyřídil stavební povolení. Samotná stavba probíhala rychle a komunikace mezi firmou, díky panu Bednářovi, byla výborná. Vše se vždy vyřešilo k naší spokojenosti. Jsme rádi, že jsme si tuto firmu vybrali a doporučili jsme ji i svým kamarádům, kteří již také spokojeně bydlí.

p. Kubová

Chtěla bych poděkovat firmě Easy Homes za zhotovení našeho domečku, který využíváme k rekreačním účelům místo původní staré chaty. S průběhem výstaby od projektování, vyřízení povolení až po dovezení dřevostavby na náš pozemek a dokončení nezbytných prací jsme byli spokojeni a můžeme firmu doporučit.

p. Šimr, p. Chodilová

Celému kolektivu easyhomes chceme popřát do Nového roku mnoho úspěchů jak v soukromém, tak profesním životě. A ještě jednou poděkovat za perfektně odvedenou práci při výstavbě našeho domečku.

práce jak má být

Dokončené realizace

pro ty nejlepší výsledky

Naši partneři