Free cookie consent management tool by TermsFeed

Modulové dřevostavby

Zamilovali jste se do myšlenky moderního bydlení v dřevostavbě, ale žádný model svými rozměry či rozvržením neodpovídá tak úplně vaší představě či potřebám? Přesně pro vás jsou naše modulové dřevostavby, díky kterým se váš dům snů stane realitou. Získali jsme vaši pozornost a chcete vědět o těchto stavbách víc? 

Žádné místo pro kompromisy

Představy o vysněném bydlení každého z nás se vždy o něco liší. Někdo sní o bydlení na samotě a úplně sám jen s maximálním propojením s přírodou. Zamilovaný pár o dostupném bydlení, které bude prostorově stačit teď i za pár let, a početná rodina nejčastěji o dostatku prostoru pro společné chvíle, ale i o vlastním soukromí pro každého člena rodiny. Kamenem úrazu všech našich snů a plánů je většinou tvrdá realita. Hypotéka a zadlužení se na dlouhá léta je hořkou pilulkou na cestě za vlastním bydlením, kterou musí spolknout většina z nás. Protože vydělat si nebo našetřit na pořízení bytu či domu je v současnosti poměrně divoká fantasie.

Ve svých snech bychom ale neměli dělat kompromisy, a rozhodně ne pak v těch, které se týkají bydlení. Takže se nerozmýšlejte nad tím, zda dáte přednost ceně před velikostí prostoru, nebo prostoru před lokalitou apod. Modulová dřevostavba dokáže splnit všechny vaše požadavky a představy bez jakéhokoliv snižování vlastních nároků, a to vše za cenu, o které se vám ani nesnilo. Navíc můžete bydlet dříve než si myslíte – s montáží vašeho nového domu můžeme začít už před udělením stavebního povolení.

Nekonečné variace

Modulové dřevostavby nabízejí téměř nekonečné množství variací a dokonale se tak podřídí vašim potřebám a požadavkům. V EasyHomes nabízíme základní moduly s obdélníkovou základnou i ty s půdorysem do L. Můžete zvolit kombinaci 2-3 modulů libovolných tvarů, jejichž výběr i místo napojení je zcela na vás a vaší fantazii.

Rozměr základních modulůRozměr základní dvoumodulové stavby
8×3 m10×4 m + 11×4 m
10×4 m10×4 m + 12×4 m
12×4 m

Stále to není úplně ono? Využijte možnost jiné kombinace rozměrů modulů než jsou typové stavby. V tomto případě je ale nutné počítat s nárůstem původní ceny pro jednotlivé modulární domky.

Jste pro léty prověřenou klasiku nebo vám učarovala moderna? U všech našich dřevostaveb i modulů si můžete vybrat ze sedlové nebo pultové střechy. Bortíme tak představy mnohých o tom, že modulové stavby ztrácí z venkovního pohledu kouzlo útulného bydlení. S moduly dokážete vykouzlit ryze moderní stavbu, ale i na první pohled dům klasického stylu, který dokonale splyne s okolní zástavbou, pokud neradi vyčníváte z davu. 

Váš dům, váš hrad – to v EasyHomes plně respektujeme. Proto pokud máte v hlavě jasnou vizi rozvržení interiéru a stylu jeho vybavení, zařídíme to pro vás do posledního detailu. Sníte o velkém okně, které plní funkci spíše prosklené stěny a prostředníka mezi interiérem a exteriérem? Ani to v případě dřevostaveb není problém. Všem svým plánům a snům můžete dát s pomocnou rukou našich projektantů pevné obrysy!

Změna je život

Změny k životu přirozeně patří. A ať už jde o změnu plánovanou nebo ne, vždycky se s ní musíme vypořádat a přizpůsobit se jí. Rozrostla se vaše rodina o další členy? Zjistili jste, že jste trochu podcenili situaci a váš nový dům je natolik oblíbeným místem, že pokoj nebo dva navíc by se vám hodily? Nezatěžujte si hlavu složitými přístavbami. Pokud je vaše modulová dřevostavba od nás, jistě vás potěší možnost přidání dalšího modulu. Nezáleží na tom, jestli se pro napojení rozhodnete za pár měsíců po dokončení stavby nebo po několika letech. Připojení modulu je snadné a finančně nenáročné.  

Je to snazší než si myslíte 

Všechny naše dřevostavby stavíme ve speciálních halách, které jsou uzpůsobeny k tomu, aby kvalita všech dílů a jejich částí byla zcela zachována. Nejsme tedy limitováni ročním obdobím, takže můžete začít bydlet v novém klidně na podzim i v zimě.  Tak jako je tomu u ostatních našich dřevostaveb, i ty modulové můžeme přivézt z naší výrobní haly rovnou k vám! Jak celý převoz vypadá, se můžete podívat na našem videu.

Jedinou podmínkou převozu sestaveného modulu je dobrá dostupnost vaší parcely – příjezdová cesta musí být dostatečně široká i zpevněná a nad pozemkem nesmí být složité vedení el. energie. Zároveň je potřeba dostatek prostoru pro kamion a jeřáb. V případě modulových dřevostaveb převážíme jednotlivé moduly zvlášť, protože je jejich převoz omezen rozměry 4,3 x 12,3 m. Moduly jsou dodávány bez fasády a střechy. Ty se dodělávají po usazení a spojení všech modulů.

Pokud převoz hotového modulu není možný, sestavíme jej během několika dní přímo na pozemku. Zajištění dopravy a plánování trasy můžete s klidným srdcem nechat na nás. Celé moduly rozvážíme po celé ČR a vždy se obracíme na prověřené dopravce a firmy s dlouholetými zkušenostmi v oboru.

Před převozem stavby musí být na pozemku vybudované základy pro usazení domu. Můžete si vybrat, zda dům chcete na klasickém základu, tedy základové desce, nebo betonových patkách, které jsou finančně méně nákladné a svou funkci splní dokonale. Nechce se vám schánět jiná firma? V EasyHomes pro vás zařídíme všechny zemní a výkopové práce, položení  základové desky, tak i betonových patek

Nejen bydlení

Podnikáte, máte soukromou lékařskou praxi nebo poskytujete nějaký druh poradenských služeb? Modulové dřevostavby jsou skvělou volbou nejen pro bydlení. Tento typ stavby představuje perfektní řešení, pokud pracujete nebo chcete pracovat z domova, ale mít jasně vymezený prostor pro klienty či tvorbu. Stejně tak se moduly hodí pro účely samostatných provozoven, které vyžadují veškeré zázemí.

Zaujaly vás modulové dřevostavby? Pokud máte již vybranou kombinaci modulů nebo máte doplňující dotazy, napište nám nebo zavolejte. Zašleme vám cenovou nabídku, podáme více informací či se rovnou domluvíme na společné schůzce.