Free cookie consent management tool by TermsFeed

Proč stavět dřevostavbu s Easyhomes?

Dřevostavby jsou stále oblíbenější a oblíbenější. Důvodů je hned několik. Ty, co přivedou budoucí zákazníky a majitele dřevostavby EasyHomes nejčastěji přes náš práh, jsou následující:

Výstavba rychlostí blesku

Moderní dřevostavby zvládáme postavit až o půl roku rychleji, než je to běžné u zděných domů. Dřevostavby nemusí vysychat jako zděné domy a při realizaci nás nelimituje počasí ani roční období. Stavíme celoročně. Naše dřevostavby jsou kompletovány na bázi metody suché výstavby, ta probíhá (z velké části) v naší speciální výrobní hale, kde je pěkně sucho a teplo – respektive v ní udržuje konstantní příznivé podmínky. Kromě toho, že tak realizaci zvládneme v termínu, se tak zajistí i dlouhá životnost dřevostavby.

Pokud to umožňují podmínky – zejména charakter pozemku, na kterém se bude stavět, jsme schopni dřevostavbu „postavit“ u nás v hale a na váš pozemek dovézt a elegantně ji usadit na místo. To opět realizaci urychlí.

Dostupnost materiálů

Když materiál na zděný dům není, stavba se zpožďuje. Pokud nechcete shánět cihly „po všech čertech“, oceníte to, že materiál na naše dřevostavby máme skladem a mnohé si dokonce sami vyrábíme. To opět zkrátí čas realizace.

Nízkoenergetické bydlení

Čím dál tím více lidí přichází i kvůli tomu, že už je zkrátka nebaví s hrůzou očekávat každou příští fakturu za energie. Náklady na provoz dřevostavby, mluvíme přitom zejména o vytápění, jsou nízké už díky skvělým termoizolačním vlastnostem samotných dřevostaveb, ale také díky vychytávkám, kterými je vybavujeme. Nedáme dopustit například na izolační trojskla v oknech. Navíc pokud chcete účty za elektřinu ještě snížit, rádi vám pomůžeme a nainstalujeme fotovoltaickou elektrárnu, a to od A do Z. Od prvních plánů a kalkulací až po předání díla a vyřízení dotace z programu Nová zelená úsporám.

To ale není zdaleka vše. Když si sednete s našimi specialisty, projdete si nabídku dřevostaveb a vyslechnete, co všechno vám naše dřevostavby mohou nabídnout, zjistíte, že výhod je mnohem více.

Jsme česká firma

V EasyHomes se můžeme pochlubit tím, že jsme opravdu ryze česká firma. Jsme srdcem Plzeňané a u Plzně máme svoji centrálu. Protože ale obliba dřevostaveb roste doslova den ode dne, máme nyní obchodní zastoupení a výrobní haly i v dalších krajích. To proto, abychom to k vám měli co nejblíže a vy nemuseli zbytečně čekat.

Ne, že by nám byla Česká republika malá, ale prozradíme vám, že ani hranice naší země pro nás nepředstavují žádné limity. Od začátku roku 2022 stavíme i v Rakousku, kde nabízíme „Schlüsselfertige hochwertige Holzhäuser von Easyhomes“, tedy vysoce kvalitní dřevostavby od EasyHomes. Našimi zákazníky jsou zde zejména Rakušané, kteří si chválí naši poctivou práci a špičkovou kvalitu.

Vyberte si dům s cenovkou, která vyhovuje vaší aktuální situaci, a v budoucnu dostavte – jde to!

Naší nejlevnější dřevostavbou je Easy 24, tento roztomilý domek vás v provedení „dům na klíč“ vyjde na 936 000 Kč. Technologii máme vychytanou, a jak jsme se již zmiňovali výše, mnohé komponenty a materiály (například sbíjené vazníky) si sami vyrábíme – proto jsme schopni stavět domy za příznivě nízkou cenu. Díky technologiím zemních vrutů nebo betonový patek vám ušetříme až 50 % nákladů za realizaci základové desky.

Modulové dřevostavby mají navíc jednu úžasnou superschopnost. Dají se v budoucnu velmi pohodlně rozšířit. Každý modul z nabídky EasyHomes lze připravit na pozdější napojení dalšího. Teď vám bydlení v menším domku stačí? Zatím neplánujete rozšiřovat rodinu? Aktuálně si nic většího nemůžete dovolit? Rozumíme vám, ať se nacházíte v jakékoliv životní situaci, a navíc jsme připraveni vám podat pomocnou ruku. Až přijde čas, ozvěte se a váš dům rozšíříme o další modul nebo moduly. Pokud navíc už teď víte, že ten den přijde, můžeme rozšíření zahrnout i do nynější projektové dokumentace. V budoucnu tak ubyde papírování a běhání po úřadech.

Koncept malého domku, tzv. „tiny house“ je i úspornější z hlediska spotřeby energií na vytápění – takže ušetříte hned dvakrát.

Postaráme se o vás od A do Z

Chceme, abyste s realizací dřevostavby neměli vůbec žádné starosti, a proto veškeré náležitosti, které s výstavbou souvisí, bereme na svá bedra. Provedeme vás celým procesem od A do Z. Vybereme dům na míru vašim preferencím, potřebám i životnímu stylu, obstaráme veškeré vyřizování a papírování na úřadech, ke každé dřevostavbě dodáme kompletní projektovou dokumentaci, připravíme možnost přidělení čísla popisného/evidenčního, nahlášení trvalého bydliště a samozřejmě vám dům postavíme.

A pak je řada dalších výhod, které zjistíte, až poté, co se zabydlíte…

… ale my vám je rádi prozradíme už nyní.

V zimě není zima a v létě není horko

Dřevostavby mají skvělé termoizolační vlastnosti, to jsme už říkali. Co to ale znamená? V létě, když jsou venku horka k zalknutí, je v dřevostavbě stále příjemné klima. Zatímco cihlový dům naakumuluje rychle teplo a dlouho ho sálá – takže je vám vedro i v noci, kdy kvůli horku zkrátka nejde usnout, dřevostavba tímto neduhem netrpí. Materiál „dýchá“ a navíc ji snadno vyvětráte. Samozřejmě, když jsou venku tropy, vyvětrání vám moc nepomůže, ale jakmile večer venkovní teplota klesne na snesitelnou hodnotu, uděláte si doma příjemný průvan a za chvíli si užíváte dokonalého chládku.

V zimě se dřevostavby zase rychle vytopí. Navíc jak jsme už říkali, rádi vám na přání vaši dřevostavbu vybavíme alternativními zdroji vytápění. Nemusíte tedy jen topit elektřinou z distribuční sítě. Nabízí se fotovoltaika nebo krbová kamna – a teplo domova bude zajištěno!

Podnikáte? V EasyHomes vám pomůžeme naplnit i vaše byznysové plány

Potřebujete provozovnu za rozumnou cenu? Provozujete penzion a přemýšlíte, jak rychle zvětšit ubytovací kapacitu? Zaujal vás koncept glampingu a tiny houses „na samotě u lesa“ a chcete se vrhnout do podnikání? Naši specialisté v EasyHomes vám pomohou s realizací i takových projektů. V minulosti jsme již realizovali provozovny autobazarů, studia krásy, kadeřnictví, vzorkovnu e-shopu a další projekty.

Co se týče výhod této spolupráce, platí samozřejmě vše výše zmíněné – rychlost výstavby, nízké náklady na vytápění, příznivé ceny… Pomůžeme vám zrealizovat vlastní projekt na míru požadavkům vašeho podnikání (odstranění příček, vlastní umístění oken, přizpůsobení účelu místností apod.), který si ještě navíc budete moci odečíst z daní.

U objektů, které nejsou určeny pro bydlení, nelze uplatnit sníženou sazbu DPH. U těchto objektů bude uplatněna sazba DPH 21 %.

Podívejte na naše oblíbené dřevostavby

Zaujali jsme vás a chcete vědět o spolupráci s EasyHomes více?