Free cookie consent management tool by TermsFeed

Nová zelená úsporám 2023

Ušetřit za náklady na bydlení a ještě získat příspěvek od státu? S Easyhomes žádný problém! Vyřízení dotace Nová zelená úsporám si bereme na sebe!

Moderní dřevostavby mají mnoho výhod. Jmenujme například rychlost výstavby, moderní čistý design, příjemné klima v interiéru a skvělé termoizolační vlastnosti. Nyní máte možnost získat pro svoji vytouženou dřevostavbu ještě něco navíc s programem Nová zelená úsporám.

Šetřete energii s podporou od státu

Nová zelená úsporám je nejefektivnější program v ČR zaměřený na úspory energie. Podporuje novostavby s velmi nízkou energetickou náročností, šetrné způsoby vytápění a v neposlední řadě i obnovitelné zdroje energie… Pokud si pro své bydlení vyberete dřevostavby EasyHomes, dotace z programu Nová zelená úsporám vám může ušetřit nemalou část nákladů.

Program Nová zelená úsporám, spuštěný Ministerstvem životního prostředí ČR dne 1. 5. 2015, je určen všem, kteří fandí ekologii a ekologickému bydlení, chtějí eliminovat škodlivé dopady života člověka na přírodu a zároveň ještě i ušetřit peníze do rodinného rozpočtu.

Dotace na nízkoenergetický dům i fotovoltaickou elektrárnu

Hlavním myšlenkou programu Nová zelená úsporám je poskytování dotací na energetickou úsporu, a to prostřednictvím Fondu životního prostředí. O dotaci Nová zelená úsporám můžete zažádat, pokud plánujete:

  • zateplení nemovitosti (zateplení fasád, stropů, střechy, podlah aj.)
  • stavbu pasivních domů a nízkoenergetických staveb (např. moderní dřevostavby)
  • realizaci fotovoltaické elektrárny
  • výměnu tepelných zdrojů a vytápění za kotle na biomasu a tepelná čerpadla
  • a v mnohých dalších případech

Chcete vědět, kolik ušetříte s Nová zelená úsporám?

Zaujaly vás výhody plynoucí z programu a rádi byste na dotaci dosáhli? Zajímá vás, kolik můžete ušetřit? V Easyhomes vám rádi pomůžeme ušetřit. Vyřízení dotace Nová zelená úsporám bereme na sebe. Zpracujeme projekt, navrhneme varianty řešení dotací a zajistíme i odborné posouzení celého projektu. Následně vám pomůžeme s vyplněním celé žádosti o dotaci, popřípadě vás budeme v jednání s úřady zastupovat. Pro vás bude celý proces zcela bez starostí!

Napište nám a společně zjistíme, jak můžete díky státní dotaci ušetřit!

Zaujala vás naše nabídka? Ozvěte se nám!