Free cookie consent management tool by TermsFeed

Stavební povolení

Jaká je stavba s EasyHomes? Především easy! Proto si zakládáme na tom, že se o vše okolo výstavby postaráme od začátku do konce.
Stavební povolení i jednání na úřadech nechte na nás!

Stavební povolení – vyřídíme za vás!

Běhání po úřadech vás asi moc nebaví, že? Tak ho nechte na nás. Tým EasyHomes umí v jednání s úřady chodit. Vyznáme se v tiskopisech, lhůtách i v tom, k čemu přiložit jakou přílohu, aby vše bylo tak, jak má. Proto za vás vyřídíme i stavební povolení a vše, co s ním souvisí. Garantujeme vám, že s námi vám stavba domu vrásky nepřidělá!

Už máte stavební povolení na cihlový dům, ale chcete stavět s námi?

A co když už máte obíhání na úřadech za sebou, ale změnili jste názor? Stavba cihlového domu se vám už nezdá jako ten nejlepší nápad a rádi byste stavěli s námi?
Razíme heslo: Všechno jde, když se chce.

Pokud už máte stavební povolení, tak vám garantujeme, že do 6 měsíců zahájíme stavbu dřevostavby. Překreslíme stávající projekt dle vašich přání a požadavků a začneme. Na úřadech vyřídíme změnu stavby před dokončením a vy se o nic nebudete muset starat.

Chcete na stavbě ušetřit? Máme tip

Chcete ušetřit? To je v současné době (a skoro vždy) aktuální téma. Původně plánovaný dům můžeme zmenšit a vy tak ušetříte dvakrát – to se vyplatí, že? Ušetříte na stavbě a později i na provozu (už tak úsporné) dřevostavby.

Na závěr pro vás máme dobrou zprávu! Pokud si vyberete z typových domů EasyHomes, zkrátíme dobu projektování na polovinu. Jsme opravdu rychlí a stavba je s námi „easy“. Přesvědčte se o tom sami.

Zaujala vás naše nabídka? Ozvěte se nám!