Dřevostavba za 1 800 000 Kč jako rodinný dům

Na tuto dřevostavbu jsme opravdu pyšní a myslíme, že i vám se bude líbit, protože splňuje veškeré požadavky na krásné bydlení za velmi dobrou cenu 1 800 000 Kč vč DPH.

Dřevostavba o zastavěné ploše 92m2 a dispozicích 3+kk s garáží má krásnou terasu, ze které je radost si vychutnávat západ slunce. Garáž přímo v domě zase jednou provždy zamete s vaším strachem, když v předpovědi hlásí, že se blíží silné krupobití.

Doba výstavby se pohybuje v horizontu 3-4 měsíce. A tak, když se v létě rozhodnete, tak Vánoce už můžete v klidu trávit ve svém novém domově.

Příplatková výbava v této dřevostavbě – terasa, krbová kamna + komínový systém, předokenní žaluzie

Moc se nám líbí velká lodžie v ložnici, kde je možný vstup přímo na terasu. A tak si hned po ránu můžete vychutnat východ slunce, čerstvý vzduch a snídani na terásce.

V současné chvíli náš projektant ještě připravuje tento půdorys s jednou místností navíc místo garáže. Cena i po této úpravě zůstane přibližně stejná, a tak když někdo nepotřebuje nutně garáž a auto mu stačí postavené venku na zámkové dlažbě, tak získá ještě další pokoj. Pro rodinu jako dělaný ;).

Neváhejte nás kontaktovat a splňte si i vy svůj sen o novém bydlení.

Fotogalerie