Free cookie consent management tool by TermsFeed

Projekty rodinných domů

Výstavba rodinného domu začíná tehdy, když se vytváří projektová dokumentace, někdy též nazvaná jako stavební dokumentace. A každá projektová dokumentace musí být v souladu s vyjádřením stavebního úřadu a dalších správních orgánů, případně vašich sousedů. Prohlédněte si náš web na projekty rodinných domůwww.ehsprojekty.cz

Projektová dokumentace pro každého

V rámci našich služeb provádíme komplexní vyhotovení projektové dokumentace pro výstavbu rodinných domů. S projektem vašeho vysněného rodinného domu vám pomůžeme. Nabízíme kvalitní vypracování veškeré potřebné projektové dokumentace umožňující povolení i realizaci. Projekt vytvoříme i pro ty z vás, kteří si pro stavbu svého nového rodinného domu vybrali jinou stavební firmu nebo se rozhodli stavět svépomocí. Samozřejmě nabízíme i inženýring.

Před samotným vytvořením projektové dokumentace shromáždíme podklady potřebné k vyprojektování vašeho vysněného rodinného domu, včetně geodetického zaměření stavebního pozemku. Poté vytvoříme architektonický návrh stavby. Pokud budete s návrhy spokojeni, vytvoříme projektové dokumentace pro ohlášení stavby nebo pro stavební povolení. Zároveň zajistíme získání veškerých povolení od dotčených správců inženýrských sítí a orgánů státní správy nebo souhlas od stavebního úřadu s realizací stavby.

Víte přesně, jak váš rodinný dům měl vypadat? Výborně, zaměříme se na vaši představu a budeme ji dále rozvíjet. V případě, že žádné představy nemáte, jsme schopni vám vytvořit vlastní architektonickou studii stavby. Z výsledků architektonické studie následně vyhotovíme projektovou dokumentaci umožňující povolení a realizaci stavby.

Projektové práce od A do Z

Projekt rodinného domu vytvoříme i pro vás.
S čím vám v rámci našich služeb pomůžeme? Například s:

  • návrhy půdorysu a řešení stavby s investorem,
  • stavebním a architektonickým řešením,
  • situačními výkresy,
  • projektovou dokumentací elektro i vodních přípojek,
  • konstrukčním řešení a posouzení spodní a horní stavby,
  • geologickým průzkum a radarovým měřením
  • nebo s vyřízením různých povolení stavby.

Rozpis a ceny jednotlivých projektových prací si můžete prohlédnout níže.

Zaujala vás naše nabídka? Ozvěte se nám!