ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent Projekty rodinných domů od EASYHOMES Plzeň

Projekty rodinných domů

Výstavba rodinného domu začíná tehdy, když se vytváří projektová dokumentace, někdy též nazvaná jako stavební dokumentace. A každá projektová dokumentace musí být v souladu s vyjádřením stavebního úřadu a dalších správních orgánů, případně vašich sousedů. Prohlédněte si náš web na projekty rodinných domůwww.ehsprojekty.cz

Projektová dokumentace pro každého

V rámci našich služeb provádíme komplexní vyhotovení projektové dokumentace pro výstavbu rodinných domů. S projektem vašeho vysněného rodinného domu vám pomůžeme. Nabízíme kvalitní vypracování veškeré potřebné projektové dokumentace umožňující povolení i realizaci. Projekt vytvoříme i pro ty z vás, kteří si pro stavbu svého nového rodinného domu vybrali jinou stavební firmu nebo se rozhodli stavět svépomocí. Samozřejmě nabízíme i inženýring.

Před samotným vytvořením projektové dokumentace shromáždíme podklady potřebné k vyprojektování vašeho vysněného rodinného domu, včetně geodetického zaměření stavebního pozemku. Poté vytvoříme architektonický návrh stavby. Pokud budete s návrhy spokojeni, vytvoříme projektové dokumentace pro ohlášení stavby nebo pro stavební povolení. Zároveň zajistíme získání veškerých povolení od dotčených správců inženýrských sítí a orgánů státní správy nebo souhlas od stavebního úřadu s realizací stavby.

Víte přesně, jak váš rodinný dům měl vypadat? Výborně, zaměříme se na vaši představu a budeme ji dále rozvíjet. V případě, že žádné představy nemáte, jsme schopni vám vytvořit vlastní architektonickou studii stavby. Z výsledků architektonické studie následně vyhotovíme projektovou dokumentaci umožňující povolení a realizaci stavby.

Projektové práce od A do Z

Projekt rodinného domu vytvoříme i pro vás.
S čím vám v rámci našich služeb pomůžeme? Například s:

  • návrhy půdorysu a řešení stavby s investorem,
  • stavebním a architektonickým řešením,
  • situačními výkresy,
  • projektovou dokumentací elektro i vodních přípojek,
  • konstrukčním řešení a posouzení spodní a horní stavby,
  • geologickým průzkum a radarovým měřením
  • nebo s vyřízením různých povolení stavby.

Rozpis a ceny jednotlivých projektových prací si můžete prohlédnout níže.

Zaujala vás naše nabídka? Ozvěte se nám!