Free cookie consent management tool by TermsFeed

Rodinný dům Easy 107
Volný

Dispozice
4 kk
Plocha
93 m2
Plocha pozemku
581 m2
7 159 000 Kč
Volný

Rodinný dům Easy 96
Rezervovaný

Dispozice
4 kk
Plocha
83 m2
Plocha pozemku
594 m2
6 249 000 Kč
Rezervovaný

Rodinný dům Easy 54
Rezervovaný

Dispozice
4 kk
Plocha
90.6 m2
Plocha pozemku
472 m2
6 249 000 Kč
Rezervovaný

Bydlení v přírodě – kousek od Plzně – nízkoenergetické moderní rodinné domy Spálené Poříčí.

Zaujali jsme vás? Čtěte dál.

V době, kdy je atraktivních domů na prodej jako šafránu, vám nabízíme bydlení ve velmi příjemné dojezdové vzdálenosti od Plzně. Z našeho populárního developerského projektu ve Spáleném Poříčí zbývá poslední dům.

Kdo uloví poslední dům z developerského projektu ve Spáleném Poříčí?

Dva ze tří nízkoenergetických domů v malebném Spáleném Poříčí, které se nachází jen 20 kilometrů od Plzně a disponuje veškerou občanskou vybaveností, mají své majitele. Budete tím třetím vy?

Toužíte po domě obklopeném přírodou? Tak takový tento dům přesně je. Pozemek s domem se nachází v klidné části města jako předposlední pozemek v zástavbě přímo u lesa. Jedná se o moderní dřevostavbu – bungalov o zastavěné ploše 116 m2 stojící na pozemku o rozloze 581 m2.

Dům dodáváme v úpravě „na klíč“. Bude kompletně připravený k nastěhování kuchyňské linky a nábytku. Vše ostatní již bude zařízeno. Samozřejmě během výstavby si budete moct určit, jaké byste ve svém vysněném domě chtěli dekory podlah a dveří, a budete s námi vybírat vzhled koupelny. V domech pokládáme plovoucí podlahy vinyl click Smart Base, interiérové dveře díky dlouholeté dobré zkušenosti dodáváme od českého výrobce Sapeli.

Rodinné domy Spálené Poříčí: Na moderní úsporné bydlení máme laťku nastavenou vysoko

Naše dřevostavby, včetně domů ve Spáleném Poříčí, splňují vysoké standardy na moderní úsporné bydlení. Vytápění bude řešeno tepelným čerpadlem vzduch / voda s napojením na teplovodní podlahové topení. Domy budou založeny na základové desce, kvalitně zatepleny a s finální silikonovou omítkou. Jako střešní krytina bude použita pálená taška. Chceme, abyste v dnešní složité době bydleli spokojeně a bez stresu z faktur za energiebydlení v nízkoenergetickém domě je řešení.

Na přání vám zajistíme i „něco extra“. Rádi vám do domu nainstalujeme krbová kamna, klimatizaci, předokenní stínění, fotovoltaickou elektrárnu, zrealizujeme terasu a další vychytávky dle vašich představ.

Úplný seznam vybavenosti a technické specifikace domu, stejně jako další příplatkovou výbavu, získáte od obchodního zástupce. V případě zájmu o bližší informace nás neváhejte kontaktovat. 

S financováním vám rád pomůže náš hypotéční specialista, který ví, jak naše domy stavíme a jak stavba probíhá – elegantně tak pomůže skloubit finanční toky s probíhající výstavbou.

Předpokládaný možný termín k nastěhování je polovina roku 2023.

Banner - Developerské projekty