Free cookie consent management tool by TermsFeed

Financování bydlení

Rozbili jste všechna prasátka a prohledali tajné skrýše, přesto vám k realizaci vaší dřevostavby chybí patřičný obnos? Stavby EasyHomes mají zpracovanou kompletní projektovou dokumentaci v rámci stavebního povolení apod., a tak je zde možnost financování výstavby běžným hypotečním úvěrem.

Spolupráce s Václavem Korbelem

Václav Korbel je top poradce společnosti Fincentrum & Swiss Life Select a.s., který vám poskytne komplexní přehled o nejlepších možnostech financování vašeho bydlení na trhu. A to jak produkty bank, tak stavebních spořitelen.

  • Během úvodního rozhovoru bude spolu s vámi analyzovat váš život a vaše požadavky
  • Představí vám vaše individuální možnosti
  • Vysvětlí vám podrobnosti a zároveň poradí, jaké podmínky byste měli splnit, aby spolu s vámi vyřešil financování vašich potřeb

Proces

1. Hledání řešení

Zjistí, jaké jsou vaše sny, cíle a představa o bydlení. Bude komunikovat a efektivně jednat s bankami tak, abyste dosáhli svého vytouženého cíle.

2. Porovnání nabídek

Detailně porovná spolu s vámi nabídky jednotlivých bank a dalších institucí. Vybere řešení, které vám bude nejvíce vyhovovat.

3. Rozhodnutí klienta

Vy sami se rozhodnete a on připraví všechny podklady k vaší žádosti. Bude vás provázet během celého procesu, až po čerpání úvěru.

Dávám vám příslib profesionální spolupráce

Poskytnu vám komplexní přehled o nejlepších možnostech financování ve všech bankách a stavebních spořitelnách. Nabízím vám více než jen úvěr. Se mnou získáte vynikající podmínky, flexibilní řešení, jakož i spolehlivé finanční zprostředkování založené na širokém přehledu o trhu. Připravím pro vás komplexní balík produktů a služeb.

Moje síla spočívá ve výběru silných bank a spořitelen. To je správný klíč k nejlepší strategii financování vašeho bydlení. Pomůžu vám zorientovat se v množství nabídek. Spolu s vámi určitě najdu řešení, které vám bude vyhovovat.

Nespoléhám se na nabídku jedné banky. Porovnávám tolik nabídek, abych pro vás našel optimální řešení. Ode mne získáte koncept financování, který vám vyhovuje a ne produkt, který chce banka prodat.

Zaujala vás naše nabídka? Ozvěte se nám!