Free cookie consent management tool by TermsFeed

Dřevostavba na míru

Padlo vám do oka stylové bydlení v dřevostavbě, ale máte na její vzhled specifické požadavky? Přesně pro vás i pro ty, kteří jednoduše podobu svého domu snů nosí v hlavě i srdci už pěkně dlouho a žádný projekt zatím jejich vizi takříkajíc nestrčil do kapsy, nabízíme možnost navržení dřevostavby na míru. Zatímco u jiných společností byste pravděpodobně narazili a museli si vybrat některý z nabízených projektů, a tedy i udělat nějaký ten kompromis, u EasyHomes rozhodně ze svých nároku slevovat nemusíte. Díky vlastní projekční kanceláři plné profíků i dlouholetým zkušenostem jsme vám schopni navrhnout a postavit moderní montovanou dřevostavbu přesně podle vašich představ, a klidně i s nějakou tou speciální vychytávkou vymyšlenou přímo pro vás.

V EasyHomes projektujeme a sami stavíme bungalovy i patrové domy sestavené z našich modulů i zcela originální stavby. Na naše dřevostavby je zkrátka radost pohledět a hlavně se v nich krásně a dlouho žije. Mimo to ovšem jako jedni z mála nabízíme i bohatý a komplexní balíček služeb. Co to znamená? Pokud si budete přát, postaráme se o veškerý inženýring související se stavbou domu – oběháme za vás úřady a vyřídíme kompletně stavební povolení a třeba i dotace programu Zelená úsporám.

S námi prostě budete bydlet v novém domě snů bez starostí a dřív, než stačíte říct dřevostavba!

Zaujala vás nabídka dřevostavby přesně na míru? Neváhejte a napište nám! Kontaktujte nás prostřednictvím kontaktního formuláře níže a sepište nám své speciální požadavky na dřevostavbu. Nebo se na to raději sejdeme osobně? Zavolejte a domluvme si společnou schůzku ještě dnes.

Zaujala vás naše nabídka? Ozvěte se nám!