Free cookie consent management tool by TermsFeed

Chcete bydlet v novém? Vymazlený vzorový dům EasyHomes jde do prodeje.

Krásných rodinných domů na prodej je jako šafránu. Ale my o jednom takovém víme! A jak víme, že stojí za to? Sami jsme si ho vypiplali. Chystáme do prodeje vzorovou dřevostavbu EasyHomes. Vyladili jsme si ji do posledního detailu a jsme na ni pyšní. A protože je to modulová dřevostavba, nezáleží na tom, kde se chcete zabydlet. Stačí jen, aby byl váš pozemek vhodný pro stavbu a my k němu mohli zajet s jeřábem a nákladním autem. Dřevostavbu přivezeme až k vám a na přání vám ji klidně zvětšíme dle vašeho přání. Zní to jako sci-fi? Zaujali jsme vás? Přečtěte si o naší modulové dřevostavbě více!

Jako stvořený pro rodinný život

Jako každá kvalitní stavební firma má i EasyHomes své vzorové domy. Naši vzorovou dřevostavbu, která nyní stojí v Třemošné, jsme postavili, vyladili, vybavili… a nyní se rozhodli ji „pustit do světa“. Vůbec nejde o to, že by byla z módy. Naopak. Je tak dokonalá, za celou tu dobu a spoustu Vašich návštěch nám přirostla k srdci, a teď je čas zkoušet něco nového bez toho, abychom naši původní, s láskou vypiplanou, dřevostavbu museli. Proto jsme se rozhodli ji takto vymazlenou pustit do světa a jsme moc rádi, že udělá radost i někomu jinému než jen nám. Je to útulná modulová dřevostavba jako zrozená pro spokojený rodinný život. Dřevostavba o dispozici 3+kk a zastavěné ploše 48 m2 bude tak akorát pro pár i či menší rodinu. Na Vaší zahradě to bude naprosto krásný domov, ale pokud bude potřeba, není problém ji „nafouknout“ o další modul, aby v ní pohodlně složila hlavu i větší rodina. O tom si povíme za chvíli.

Vzorový dům je naší vizitkou a vypiplali jsme si ho k dokonalosti

Věříme, že pro toho, kdo bude tomuto stylovému domu nakonec říkat „domov“, to bude domov s velkým „D“. V EasyHomes jsme si toto „dítko“ totiž skutečně rozmazlili. Přeci jen se jedná o náš vzorový dům, naši vizitku – symbol hodnot naší firmy a toho, jak pracujeme a co umíme. A proto vám o něm hned prozradíme více…

Co je to modulová dřevostavba?

Náš vzorový dům, který aktuálně stojí v Třemošné u Plzně, je modulová dřevostavba na ocelovém rámu. V EasyHomes nabízíme základní moduly s obdélníkovou základnou i ty s půdorysem do L. Náš vzorový dům odpovídá modelu Easy 48. Co je na modulových dřevostavbách báječné? Nabízí obrovské možnosti variability. Jednotlivé moduly se dají kombinovat a napojovat. Náš vzorový dům vám teď může vyhovovat tím, že je příjemně malý – vašemu rozpočtu zalahodí pořizovací cena i nízké náklady na vytápění menšího prostoru a zkrátka si vyzkoušíte, zda vám bydlení v dřevostavbě vyhovuje. Změna je ale život. Třeba si časem budete chtít rozšířit svoji domácnost o prostor pro podnikání, vaše rodina se rozroste, nebo zjistíte, že by se vám hodila i domácí posilovna nebo jiná místnost. Připojení nového modulu je snadné, ať už se k tomuto kroku rozhodnete hned po převozu, po pár měsících, nebo po letech.

Další výhodou modulové dřevostavby, a tedy i našeho vzorového domu, je to, že je již postavená a tak, jak je, vám ji přivezeme na váš pozemek. Stačí jen, aby pozemek splňoval určité podmínky, které s vámi proberou naši specialisté. Jde zejména o přístup na parcelu. Příjezdová cesta musí být dostatečně široká a zpevněná. Průjezdu větší a těžší techniky nesmí nic bránit, zejména vedení elektrické energie atd.

Interiéru dominuje stylová betonová šedá

A co můžeme říct o naší vzorové dřevostavbě dál? Za zmínku stojí jistě i interiér. Zařídili jsme ho v duchu moderního minimalismu. Dominuje zde neutrální betonová šedá. Ta je společným jmenovatelem celého prostoru. Bude vás obklopovat v decentní stylové koupelně se sprchovým koutem i v krásném otevřeném prostoru kuchyně a jídelny. Ta je aktuálně zařízená v jednoduchém scandi stylu – odstínům šedé zde elegantně sekunduje něžně bílá kuchyňská linka a dekory přírodního dřeva. Jedním slovem nádhera. A nezapomněli jsme samozřejmě ani na pohodlnou ložnici a stylový dětský pokojíček, kde najde své království každá malá princezna nebo odvážný rytíř. Rádi dům prodáme tak, jak je – tedy zařízený. Ale není to podmínka. Pokud si chcete své bydlení zařídit po svém, domluvíme se.

Dům už stojí a je zařízený. Stále je ale prostor pro úpravy dle preferencí budoucího majitele. Jednou z otázek, kterou s naším specialistou budete řešit, je „teplo domova“ – a to doslova. Aktuálně se o něj stará elektrické podlahové topení. To ale nestačí – minimálně ne dle evropské legislativy. S naším specialistou proto vyberete další zdroj vytápění přesně dle svých představ. Naši specialisté s vámi proberou možnost realizace fotovoltaiky, výběr krbových kamen, zkrátka vytápění dle vašeho gusta.

V nízkoenergetické dřevostavbě vám zima nebude – a navíc se ani nemusíte bát, že byste za vytápění utratili jmění

Toho, že by vám v modulové dřevostavbě byla zima, se ale rozhodně bát nemusíte. Je to naše klasická nízkoenergetická dřevostavba. Může se tedy pochlubit všemi pozitivy, které naše dřevostavby mají.

Nízké náklady na vytápění jsou nepochybně výhodou číslo jedna, zvláště v současné době. Nebojte se faktur za elektřinu. Náklady na vytápění jsou v našich dřevostavbách velmi nízké, a to hned z několika důvodů. Jedním jsou skvělé termoizolační vlastnosti dřevostaveb jako takových. Druhým jsou vychytávky, na které nedáme v našich domech dopustit – například izolační trojskla v oknech, ta ven teplo nepustí! A pomůže samozřejmě i zmíněná fotovoltaika.

A když už je řeč o termoizolačních vlastnostech… V našich domech není v létě horko a v zimě zima. A není to sci-fi. Až se budou vaši známí v létě pařit v panelácích a cihlových domech, vy si budete „pískat“. Zatímco cihly do sebe v parných dnech naakumulují teplo a sálají ho do prostoru ještě další hodiny (a tedy i v noci), dřevostavba tímto netrpí. Večer, když venkovní teploty klesnou na přijatelné hodnoty, si prostě vyvětráte a můžete klidně usnout. A v zimě si zase dřevostavbu velmi rychle vytopíte i poté, co se vrátíte z týdenní lyžovačky na Šumavě. Pokud si jako doplňkový zdroj vytápění vyberete krbová kamna, která vám rádi zařídíme, je o teplo domova už skutečně postaráno.

Zaujali jsme vás? Sníte o novém rodinném bydlení, ale zatím jste nenašli dům, který by vás chytil za srdce? Naše modulová dřevostavba je vymazlená do posledního detailu a věříme, že si získá i vás. Pokud byste se chtěli o domě na prodej dozvědět více, kontaktujte nás. Rádi vám sdělíme další detaily a domluvíme prohlídku. Pokud byste měli zájem o nezávaznou cenovou nabídku, ozvěte se prosím našim obchodníkům. Pro všechny potřebné kontakty stačí kliknout SEM.