Free cookie consent management tool by TermsFeed

Mobilní domy – dřevostavby pro trvalé bydlení

Projíždíte stránky s realitami s hrůzou v očích a vysoká hypotéka vás budí ze snů? Máte pocit, že v dnešní době není šance bydlet ve vlastním bez toho, abyste do konce života plavali v hlubokém splátkovém jezeře?

Nevzdávejte se představy ranní kávy na zahrádce vašeho domu. Své sny realizujte s naší pomocí. Rychle a naplno! Mobilní domy k trvalému bydlení totiž už dávno nepatří do kategorie science fiction. Plnohodnotně nahradí bydlení v bytě i klasickém domě, ale se znatelně nižšími náklady.

Když se řekne mobilní příbytek, každý si na první dobrou vybaví mobilheimy a prázdninové cesty karavanem. Mobilní dřevostavba je takovým Rolls-Roycem v oblasti nízkonákladového bydlení. Můžete si užívat luxusního bydlení, vlastního prostoru, moderních spotřebičů a komfortu za cenu, která nezatíží váš rozpočet.

Otravní a hlasití sousedé budou už jen úsměvnou vzpomínkou, stejně jako vaše postesknutí, že nemáte kde pěstovat oblíbené ovoce a zeleninu. Pomalu se připravte na nový život v soukromém ráji modulové dřevostavby dle vašich představ, s houpačkou na stromě a psí boudou na zahradě. Už přemýšlíte, kdo přijde na vaši kolaudační grilovačku a v jaké místnosti vašeho nového domu přespí? Výborně, teď už jen několik praktických informací.

Proč zvolit mobilní dřevostavbu od nás?

Říkáte si, že stejně tak dobře můžete začít s rekonstrukcí vašeho karavanu, který již několik let odpočívá za vaší chatou? Ne tak docela. Přebudovat klasický karavan vás limituje nejen jeho původní velikostí, ale i zastaralou konstrukcí a nemoderním vybavením. Do celkové rekonstrukce tak vložíte až několikanásobně vyšší částku, než jste si stanovili, nemluvě o množství práce a času věnovaného pouze přestavbě. Naše mobilní domy mají oproti tomu nespočet výhod. Představíme vám 5 nejdůležitějších.

1. Pořizovací náklady

Jak už bylo napsáno výše, výhody pořízení mobilního domu oproti pořízení vlastního bytu či domu výrazně pocítí vaše peněženka. Začít můžete již na částce okolo půl milionu. Bydlení se vyznačuje moderními trendy, konstrukce je chytrá a odpovídá současným normám.

2. Teplo, teplíčko a nákladů maličko

Díky technologickému složení izolací našich dřevostaveb budete mít brzy v prasátku velmi sympatickou částku. Provozní náklady budou totiž několikanásobně nižší než u běžných staveb. Náklady na bydlení u čtyřčlenné rodiny v domě o rozloze 90 m2 mohou činit i neuvěřitelných 2 000 Kč za měsíc!

3. Téměř bez starostí

Vy přemýšlejte o tom, čím vším si váš domov vybavíte a starosti přenechte nám. V duchu této věty se vám snažíme realizaci vašeho snu maximálně usnadnit. Provádíme kompletní vyhotovení projektové dokumentace i servis – zařízení výhodné hypotéky, jednání se stavebními úřady či pojišťovnou, přidělení evidenčního čísla i nahlášení trvalého bydliště.

4. Mobilní v tom pravém slova smyslu

V naší speciální hale sestavíme váš nový dům. Poté ho převezeme a samozřejmě i ustavíme. Druhou možností je sestavení domu přímo na vašem pozemku. Že si to stále ne a ne představit? Podívejte se na krátké video.

5. Nic není nemožné

Líbí se vám francouzská okna, nebo sníte o domě s terasou? Mobilní domy mají i v tomto případě co nabídnout. Nasloucháme vašim představám a plánům, prokonzultujeme s vámi všechny nápady a rádi poradíme i v případě, že jasnou představu ještě nemáte.

Váš starý mobilheim nechte v klidu spát nebo se těšit na další prázdninovou cestu. Pravé teplo vlastního rodinného krbu vás čeká v mobilních domech od Easyhomes.

Zaujala vás naše nabídka? Ozvěte se nám!