Free cookie consent management tool by TermsFeed

Máte projekt na zděný dům, ale chcete dřevostavbu?

Každý má právo změnit názor – souhlasíte? Vy jste si vysnili rodinný dům, koupili jste pozemek, vybrali stavební firmu, nechali si vypracovat projekt na zděný dům a možná už máte v dlaních i stavební povolení… ale… najednou si říkáte, jestli by nebylo lepší si postavit dřevostavbu. A důvodů máte v hlavě hned několik:

  • Rychlost výstavby: Výstavba dřevostavby je až o půl roku rychlejší než stavba zděného domu. Napomáhá tomu hned několik faktorů. Dřevostavby se často staví suchou metodou. Používají se sušené dřevěné panely a trámy, které se nemusí sušit na stavbě. To zkracuje dobu stavby, protože není potřeba čekat na vyschnutí stavebních materiálů. Zároveň naše dřevostavby kompletujeme ve vyhřívané suché výrobní hale, což znamená, že nejsme limitovaní rozmary počasí ani ročním obdobím. Je to rychlé a vám to navíc zajistí vysokou životnost dřevostavby.
  • Úspora peněz: Chcete ušetřit a postavit si třeba i dům o něco menší.
  • Nízkoenergetický provoz: Láká vás úspora za vytápění, kterou dřevostavba se svými skvělými termoizolačními vlastnostmi vyladěná o různé vychytávky, jako jsou okna s izolačními trojskly či alternativní zdroje vytápění, nabízí.
  • Ekologie a udržitelnost: Dřevostavby jsou vyrobeny z obnovitelných materiálů, což znamená, že jsou šetrné k životnímu prostředí. Dřevo má také nízkou uhlíkovou stopu – při jeho výrobě se produkuje méně oxidu uhličitého než u jiných stavebních materiálů.
  • Příjemné přírodní klima: A v neposlední řadě vás láká i to, že se v dřevostavbě bydlí „přírodněji“ – je v ní příjemné klima, v létě v ní není horko, v zimě ji zase rychle vytopíte

Jak změnit plány snadno a rychle?

Děsí vás ceny stavebních materiálů pro zděné domy? Vaší vybrané stavební společnosti se tak nějak „nechce stavět“? Vše trvá až neskutečně dlouho? V EasyHomes nedáme na dřevostavby dopustit – jsou zkrátka naší vášní. Ať už je vaším motivem ke změně cokoliv, nabízíme vám řešení, jak snadno a rychle změnit plány. A pozor – pomůžeme i těm, co už mají i stavební povolení. Naopak. Pokud už stavební povolení máte, můžeme vám garantovat, že do 6 měsíců začínáme stavět. A pak už to jde ráz na ráz – takže neotálejte s balením věcí a přípravou na stěhování.

Pokud se rozhodnete změnit názor a stavět s námi dřevostavbu, oslovte naše specialisty. V EasyHomes zajistíme veškeré nezbytnosti na úřadech, plánovaný dům přeplánujeme a co nevidět začneme se stavbou. A to není vše…

Potřebujete, aby vás stála stavba o něco méně? Váš dům přeplánujeme na menší

Chcete při stavbě ušetřit? Není problém. Pokud jste si původně naplánovali haciendu, můžeme při překreslování plánů nový dům i zmenšit. Anebo máme ještě lepší nápad. Naše modulové dřevostavby mají jednu superschopnost – mohou s vámi růst. Nyní vám možná bohatě postačí „tiny house“. Kdo ví, co ale přinese budoucnost. Možná rozšíříte rodinu, nebo začnete podnikat z domova. V takovém případě postačí, když se na nás znovu obrátíte, a my vaši dřevostavbu rozšíříme o další modul nebo moduly. Z malého domku tak může být dům, kde se pohodlně zabydlí pětičlenná rodina, nebo kde si zařídíte vlastní kosmetický salon. Je to skvělá možnost i pro ty, kteří neví, jak velký dům jim stačí. Zkrátka si ho vyzkoušejte. Takže náš plán na úsporu zní jasně – postavte s námi menší dům a v budoucnu se uvidí.

A protože už víte, že papírování a vyřizování na úřadech je s námi „easy“, asi vás nepřekvapí, že jinak tomu není ani v tomto případě. Máme totiž v rukávě jedno eso. Pokud už teď víte, že do budoucna dům rozšíříte, jednoduše tento fakt zahrneme už do současného projektu. Později nás nebude muset běhání po úřadech trápit.

papírování

Při bydlení v menším domě ušetříte za provoz – hlavně za vytápění

Pokud projekt svého zděného domu svěříte EasyHomes a společně ho přeplánujeme na menší dřevostavbu, ušetříte v podstatě dvakrát. Kromě toho, že uspoříte tím, že stavíte menší dům, ušetříte i za budoucí provoz, zejména za vytápění.

Jak při změně projektu ze zděného domu na dřevostavby ušetřit co nejvíce času?

A pozor – nemusíme se bavit jen o úspoře peněz, ale i o úspoře času. Pokud si vyberete z nabídky typových domů EasyHomes, zkrátíme dobu projektování na polovinu. A nemusíte se přitom nijak omezovat. Nabídka EasyHomes je velmi bohatá. Najdete zde moderní bungalovy i patrové dřevostavby – od zděných domů je na první pohled vůbec nerozeznáte.

EASY 89
EASY 54

Zaujali jsme vás? Přišlo vám doteď, že vám vaše aktuální chuť změnit plány jen nepříjemně „zavaří“? Tak teď už víte, že to vůbec není žádný problém. V EasyHomes se o vše postaráme. Stačí jen se svým projektem, případně i stavebním povolením, zavítat do naší kanceláře. Těšíme se na vaši návštěvu!