Free cookie consent management tool by TermsFeed

EasyHomes staví své dřevostavby i v Rakousku!

To, že vám EasyHomes pomáhá stavět vaše moderní dřevostavby snů v našich končinách, jistě víte. Mnozí jste našimi spokojenými klienty, vy ostatní se k nim možná v budoucnu brzy připojíte. Věděli jste ale, že hranice státu pro nás rozhodně nepředstavují žádnou překážku? Od začátku roku 2022 stavíme o sto šest i v Rakousku!

Moderní dřevostavby EasyHomes dělají radost i Rakušanům

I za hranicemi České republiky tak nabízíme „Schlüsselfertige hochwertige Holzhäuser von Easyhomes“, tedy vysoce kvalitní dřevostavby od EasyHomes. Našimi zákazníky jsou v Rakousku zejména tamní obyvatelé, kteří si naši poctivou práci a špičkovou kvalitu nemohou vynachválit. Rádi bychom ale s tím, že jsme expandovali, seznámili i vás.

Dovolená „ve svém“: Postavte si tiny house s EasyHomes, klidně i v Rakousku

Češi stále častěji hledají různé alternativy ke klasickým dovoleným v Chorvatsku. Někdo preferuje boutique hotely uprostřed našich luhů a hájů, někdo objevuje exotiku na Bali a někdo zase preferuje dovolenou „ve svém“. Češi si rádi kupují apartmány u moře i na horách. Pokud je vaší vysněnou destinací Rakousko a chcete tam investovat do nemovitosti, proč si rovnou nenechat postavit stylovou chatu?

To, že malé dřevostavby EasyHomes jsou jako dělané pro rekreační objekty, jsme vám už říkali. Rádi vám stylový tiny house postavíme na Orlíku, na Šumavě i v Rakousku. Je libo něco většího? Není problém. Svoji dřevostavbu od EasyHomes můžete proměnit v prázdninový ráj i výdělečné Airbnb. Co na to říkáte? Veškeré naše standardy jsou přitom stejné v České republice i v Rakousku. Dřevostavby jsou s námi zkrátka „easy“ u nás i jinde.

V lednu zahájíme druhý rok úspěšného působení v Rakousku. Chcete se dozvědět více? Není problém. Navštivte naši pobočku v Plzni nebo volejte 602 308 267.