Free cookie consent management tool by TermsFeed

Dřevěné domy: rychlá výstavba, zdravé bydlení i nízké náklady

Slýcháte ze všech stran názor, že žít ve vlastním domě je dnes drahá legrace? A ať už chcete stavět či koupit hotový dům, budete do důchodu měsíčně splácet částku, ze které se vám protáčí panenky? A tak se vaše sny pomalu bortí jako domečky z karet. Přitom v dnešní době můžete spokojeně bydlet ve dřevostavbě na klíč. Moderně a nízkonákladově. A díky nám i rychle, ve skvělé kvalitě a s dostupnou pořizovací cenou.

Stále nevíte, co si pod pojmem dřevostavba na klíč představit? Navíc váháte, zda by vám tento styl bydlení vyhovoval? Přesvědčí vás naše sedmero výhod dřevěných domů jako místa k trvalému bydlení:

Dřevostavba ve Všenicích

1. Pořizovací náklady, které vás neporazí

Ano, je to tak! Naši nejlevnější dřevostavbu seženete v základní ceně již od 555 000 Kč. I naše ostatní dřevostavby na klíč se však pyšní rozumnou pořizovací cenou. Záleží pouze na vašich potřebách a požadavcích na prostor a vybavení. Začínají se vaše zapomenuté sny vynořovat odněkud z mlhy? A to jsme teprve na začátku!

2. Nízkonákladové bydlení – kdo šetří, má za tři

Nízká pořizovací cena je fajn, ale Franta v hospodě říkal, že jeho známí na měsíčních nákladech za bydlení v rodinném domě protopí “majlant”? Tak to je na čase podívat se blíže na jednu z největších výhod dřevěného bydlení. Označení nízkonákladová si totiž montovaná dřevostavba více než zaslouží. Technologické složení izolací sníží běžné provozní náklady několikanásobně.

Že po vás pochybovačný Fanda chce důkaz? Jeden příklad za všechny: Náklady na bydlení u čtyřčlenné rodiny v domě o rozloze 90 m2 mohou činit i neuvěřitelných 4-5 000 Kč za měsíc! U dřevostavby to může být méně než polovina.

Dřevostavba Easy 90

3. Váš nový domov vyroste v jakoukoliv roční dobu

Nejen, že můžete bydlet už za 30 – 90 dní. Díky využití suchých technologií výstavby jsme navíc nezávislí na ročním období. V naší speciální hale vaše nové obydlí sestavíme. Poté ho převezeme a ustavíme. Druhou možností je sestavení domu přímo na vašem pozemku. Jak to vypadá v praxi? Podívejte se na video.

4. Byrokracie nás nezastaví

Komu by se chtělo do zdlouhavého zařizování výhodné hypotéky, jednání se stavebními úřady či pojišťovnou, přidělení evidenčního čísla nebo nahlášení trvalého bydliště? Přece nám! Provádíme totiž kompletní vyhotovení projektové dokumentace a servis. Papírování bude za vámi dříve, než řeknete Easyhomes.

5. Ať žije zdraví a ekologie!

I nám na životním prostředí záleží. Určitě vás potěší, že dřevěné mobilní domy jsou ekologické při stavbě, provozu i případné likvidaci. Dřevo má navíc pasivní bilanci oxidu uhličitého. To znamená, že více tohoto plynu absorbuje než vyprodukuje. Dřevo je biologicky rozložitelné a maximálně obnovitelné. Rajská hudba pro uši ekologovy.

Přírodní materiály a dobrá větratelnost staví dřevostavby na první příčky zdravého bydlení.

Dřevostavba Easy 90

6. Dům snů dle vašich představ

Jen vy víte, jak má domov snů vypadat. My těmto snům rádi nasloucháme. Terasa, pergola (odkaz na článek o pergolách?), francouzská okna? Vaše představa a naše zkušenosti z předchozích realizací dřevostaveb dají vzniknout místu, které se stane vaší srdeční záležitostí.

Ještě nemáte jasnou představu? Načerpejte inspiraci z našich modulových staveb.

Dřevostavba v Druztové u Plzně

7. Snadná rekonstrukce a úpravy

Rozhodnete-li se časem, že je správná doba na rozšíření, rekonstrukci či jiné úpravy vašeho hnízda, znovu oceníte výhody dřevostavby. Úpravy jsou oproti klasickému rodinnému domu rychlé, variabilní a nerozhodí váš rodinný rozpočet.

Jednomu postesknutí se možná nevyhnete. A sice, že jste se do realizace nízkonákladového dřevěného domu s námi nepustili dříve. Ale nesmutněte. Projděte si vaše moderní království místnost po místnosti. A začněte žít svůj sen naplno.