ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent Výkup pozemků - EASYHOMES Plzeň

Výkup pozemků

Máte pozemky, které se zprvu tvářily jako skvělá investice, ale nyní pro ně nemáte odpovídající využití? Potřebujete prodat pozemek za výhodnou cenu a co nejrychleji, a proto hledáte solidního kupce? Nevíte, co si počít se zděděnými polnostmi, parcelami nebo kusem louky? Právě pro vás máme rychlé a velmi výhodné řešení!

Rychlý obchod, peníze obratem

Společnost EasyHomes.cz odkoupí vaše pozemky a zbaví vás vašeho břemene. Rychlé a seriozní jednání na úrovni je naší prioritou číslo jedna. Za pozemky nabízíme jen férové ceny podle aktuální situace na trhu. S administrativou a přípravou transakce si nemusíte dělat starosti – zajistíme přípravu smlouvy, veškerý právní servis i úřední jednání a spojené úkony. Na vás bude jen podepsat smlouvu a převzít peníze. Disponujeme dostatečnou finanční hotovostí, proto částku za prodej pozemku vyplácíme ihned při podpisu smlouvy.  

Jaké pozemky vykupujeme

Vykupujeme všechny druhy pozemků. Přednostně máme zájem hlavně o pozemky v územním plánu a stavební parcely, ale rádi od vás odkoupíme i další druhy pozemků, u kterých je ovšem možnost jejich proměny a převedení na stavební pozemky. Máte-li velký pozemek u svého domu nebo zahrady a nepotřebujete jej, kontaktujte nás! 

Staňte se naším partnerem

Jste majitel pozemku, ale prodávat se vám jej tak úplně nechce a spíše se poohlížíte po jeho dobrém využití a zajímavé investiční příležitosti? Staňte se našimi partnery! Vy poskytnete svůj pozemek a my na něm zrealizujeme atraktivní developerský projekt. A jaké konkrétní výhody z toho pro vás plynou? Vaše volné metry čtvereční už nebudou ležet jen tak prázdně a bez užitku a hlavně na tom samozřejmě vyděláte nemalé peníze. Po dokončení tohoto našeho společného projektu si výnos rozdělíme. Získáte odpovídající podíl ze zisku + velice zajímavou provizi. A to už zní jako hodně dobrý plán, ne?  

Pokud vás některá z našich nabídek zaujala, neváhejte a obraťte se nás buď s doplňujícími dotazy pro více informací, nebo rovnou pro sjednání schůzky v naší kanceláři. Těšíme se!

Kam dále pokračovat: katalog dřevostaveb

Zaujala vás naše nabídka? Ozvěte se nám!