Free cookie consent management tool by TermsFeed

Vlastní bydlení do milionu, navíc hotové za několik málo dní? Převozový dům je ideální volbou!

Převozový dům

Stavebnictví se posunulo do nové éry s nástupem modulárních konstrukcí. Tyto inovativní metody stavby nabízejí rychlou, efektivní, ekonomickou a často i ekologicky šetrnou alternativu k tradičním postupům. Jedním z příkladů je převozový rodinný dům, který může být dokončen za pouhých pár dní.

Hledáte rychlé a ekonomicky výhodné bydlení? Nyní máte možnost koupě vlastní nemovitosti, která bude vyrobena a přepravena v co nejkratším čase. Představujeme vám zcela jedinečné bungalovy, jejichž konstrukce vzniká ve výrobní hale. Jednotlivé části domu jsou následně převezeny na pozemek, kde je odborníci zkompletují. Budoucí majitelé tak mohou bydlet již několik dní po zavezení domu na pozemek.

Převozový dům šetří čas i peníze

Velkou výhodou těchto staveb je, že jsou rychlé na výstavbu, ekonomicky přijatelné, budoucím majitelům odpadá většina stavebních prací na pozemku, tudíž šetří čas i zbytečné nervy. V neposlední řadě pak třeba zmínit i fakt, že při realizaci domu budete jen minimálně rušit sousedy stavebními pracemi a prašným prostředím.

Co je třeba připravit

Usazení domu na pozemek je opravdu rychlá a nenáročná akce. Důležité je, aby k danému pozemku vedla zpevněná příjezdová cesta, po které projede i těžká technika a byl zde také dostatek prostoru pro manipulaci nákladní soupravy. Pokud tomu tak není, nemusíte ztrácet naději. Umíme i tyto přípravné práce, jako je zpevnění příjezdové cesty udělat za vás.

Proměňte své bydlení kdykoliv to bude potřeba

Převozový dům, do milionu! Ideální i pro mladou rodinu.

Jedním z nejzajímavějších benefitů je možnost dostavby, která umožňuje majitelům přizpůsobit svůj domov novým potřebám, a to bez zdlouhavých a nákladných stavebních prací. Ať už jde o zvětšení rodiny, potřebu pracovního prostoru nebo jednoduše touhu po změně designu, modulární domy nabízejí jedinečnou flexibilitu díky možnosti dostavby. Stávající 1+kk tak v krátkém čase můžete proměnit ve funkční 3+kk. Dostavba převozového domu zahrnuje přidání dalších částí, které poskytnou více prostoru. Může se jednat o dětský pokoj, ložnici či kancelářské prostory. Moduly lze snadno integrovat do stávající struktury domu, což minimalizuje rušivé vlivy na obyvatele a zkracuje čas potřebný k dokončení projektu. Vaši stavbu můžete rozšiřovat prakticky do nekonečna.

Pohodlné bydlení pro celou rodinu!

Dřevostavby jsou určené pro kohokoliv. Vybírat můžete z dispozic od 1+kk až po 3+kk a ceny staveb se pohybují již od 725 000 Kč. Ve standardu najdete včetně střešní krytiny také podlahy, obklady, dlažby, sanitu, parapety, zásuvky a vypínače či osvětlení. Samozřejmostí jsou přípojky, fasády i veškeré dveře a okna. Ostatní vybavení jako krb, podlahové vytápění či fotovoltaiku lze doobjednat v rámci nadstandardu.

Vzhledem k rychlému vývoji moderních technologií a kvalitního stavebnictví lze očekávat, že modulární dřevostavby budou hrát stále významnější roli. Vezmeme-li v úvahu všechny výhody, není divu, že se modulární domy stávají stále populárnější volbou pro ty, kteří hledají rychlou, efektivní a moderní cestu k vlastnímu domovu.