Free cookie consent management tool by TermsFeed

Úklidové služby Plzeň

Dřevostavba od Easyhomes vám bude předána uklizená. Na stavbě se nepořádku nelze vyhnout, ale na rozdíl od jiných firem se Easyhomes postará i o úklid. Dům dostanete čistý jako ze škatulky a připravený k nastěhování. Ušetříte tím čas i vlastní námahu.

Pokud jste někdy byli na stavbě, jistě si dokážete vybavit prašné prostředí, poházené zbytky stavebního materiálu, skvrny od různých tekutých prostředků a další nepořádek. Když to člověk vidí, začne trochu pochybovat o tom, že by tady měl zanedlouho bydlet. Proto vás chce firma Easyhomes takového pohledu ušetřit.

Dřevostavby s kompletním servisem

Easyhomes spolupracuje s plzeňskou úklidovou firmou Uklizenozavás.cz, která se umí postarat o velké haly, domácnosti, kanceláře, společné prostory, auta i stavební prostředí. Mají bohaté zkušenosti s úklidem po rekonstrukcích či malování a jen tak nějaké špíny se nezaleknou.

O co všechno se postarají?

 • hrubý stavební odpad
 • zametení a mytí podlah
 • vysávání podlah
 • mytí oken
 • odstranění prachu
 • ošetření povrchů
 • další úklidové práce dle typu zakázky

Proč je úklid od specializované firmy lepší?

Uklidit nepořádek po stavbě není zrovna žádný med. U dřevostaveb je znečištění sice menší, ale úklid je přesto prací na několik hodin. Bez speciálního vybavení byste se nadřeli ještě mnohem více. Firmy na úklid mají průmyslové vysavače, kotoučové stroje nebo mycí stroje, díky kterým je úklid větších ploch znatelně snazší.

Pravidelné úklidové služby

Když budete s úklidem společnosti Uklizenozavas.cz spokojeni, je možné si díky spolupráci s Easyhomes rovnou dohodnout další termín úklidu nebo pravidelné úklidové služby. S jejich pomocí se vaše dřevostavba může lesknout jako nová ještě další řadu let, ať už si je objednáte jen jednou za čas na generální úklid nebo se domluvíte na úklidu každý týden. Firma Uklizenozavas je dokonce oceněna prestižním britským certifikátem UKQS.

Uklizeno za vás

Plzeňská společnost PPN group s.r.o. zaštiťuje široké portfolio služeb. Kromě výškových prací jsou to také jejich úklidové služby, které mají v Plzni a okolí velmi dobré renomé. Patří dokonce k nejvyhledávanějším a nejvyužívanějším firmám v Plzeňském kraji.

Úklidová firma Uklizenozavas.cz se stará o různé úklidové a čisticí práce. Uklízí domácnosti, kanceláře, zahrady, zdravotnická zařízení, stavby, seká trávník a hrabe listí. Nabízí také čištění koberců, podlah a žaluzií. Myje okna a výlohy a značnou část svých služeb věnuje také čištění interiérů aut a mytí aut. Mezi jejich spokojené klienty paří např. Západočeská univerzita v Plzni, BMW, Salomon, Humanic, Penny market, Seznam.cz a další známá jména.

Firma je lepší než paní na úklid

Obyvatelé Plzně a okolí si firmu Uklizenozavas.cz oblíbili. Jejich běžný úklid se skládá z:

 • vysátí a vytření podlahy
 • utření prachu
 • úklidu kuchyně
 • vyleštění zrcadel
 • úklid WC a koupelny

Kdo touží po hloubkovém úklidu, vyčištění světel a lustrů, otření prachu na skříních apod., má možnost zvolit variantu generálního úklidu. Hlavně máte jistotu, že k vám vždy zamíří kvalifikovaná osoba. Firma má stálé zaměstnance, nevybírá si levnou pracovní sílu z řad ukrajinských pracovníků, všechny zaměstnance odborně vyškolí o čisticích prostředcích.

Obrovskou výhodou je také časová flexibilita. Paní na úklid chodí uklízet většinou po práci, zato firma přijde kdykoliv, kdy se vám to bude hodit. Zaměstnanci jsou navíc pojištění, občas se může stát, že dojde k rozbití nějaké drahé věci.

Další užitečné služby

Další často využívanou službou hned po úklidu domácností je čištění interiéru a mytí auta. Díky tomu, že firma disponuje vytápěnou garáží, není problém auto umýt v zimě a nechat ho vyschnout. Společnosti si také najímají Uklizenozavas.cz na sezónní úklid (hrabání listí, posečení trávy), je to pro ně výhodnější než platit extra zaměstnance.

Informace o dalších úklidových službách najdete přímo na www.uklizenozavas.cz.

Zaujala vás naše nabídka? Ozvěte se nám!