Free cookie consent management tool by TermsFeed

Rekonstrukce Plzeň

Svým klientům se snažíme poskytnout maximální komfort a ušetřit jim čas, starosti i námahu, spojené s realizací jejich nového vysněného domu jak v případě výstavby dřevostavby, tak i v případě rekonstrukce bytu a domu díky spolupráci se stavební firmou HOLÝ STAV, která se zaměřuje na kompletní rekonstrukce, včetně 3D návrhů s vizualizací. Nechte si vytvořit domov přesně podle vašich potřeb a požadavků.

Rekonstrukce na klíč

Potřebujete provést rekonstrukci bytového jádra nebo jen rekonstrukci koupelny? Společnost HOLÝ STAV vypracuje na základě vašich představ odpovídající řešení. Do 3D návrhu jsou zakomponovány reálné typy obkladů a dlažeb, sanitární technika, kuchyňská linka i nábytek na míru. Díky těmto návrhům máte možnost vidět realistický model daného interiéru. Po odsouhlasení finálního návrhu se přechází k samotné realizaci.

Před vaším nastěhováním bude zajištěn kompletně dokončený exteriér i interiér dle individuální specifikace. Vaše bydlení bude mít po kompletní rekonstrukci kvalitní fasádu, střešní krytinu, bude doplněna o otopný systém, osvětlení, obklady, dlažby, podlahy, plné vybavení koupelny, WC i kuchyně. Vše dle Vašich požadavků na rozsah rekonstrukcí.

Kompletní péče o zákazníky

Stavební firma HOLÝ STAV zajišťuje kompletní práce na klíč, včetně konzultací, návrhu řešení, grafických 3D návrhů, zajištění materiálů a realizace v bytech i domech, kancelářích, výrobních halách i nemocnicích v Plzni a okolí. Je tu pro vás, pokud sháníte kvalitního zedníka, sádrokartonáře, obkladače, malíře pokojů.

Kvalitní služby

V případě, že vás čeká rekonstrukce bytu či domu a nebo hledáte jen profesionálního a zručného pomocníka na dílčí řemeslné práce, obraťte se na stavební firmu HOLÝ STAV. Rádi a profesionálně vám pomohou.

Firmu můžete kontaktovat přímo na telefonu 608 262 264 nebo e-mailu holyk.o@seznam.cz

Děkujeme

S čím konkrétně vám HOLÝ STAV pomůže?

  • konzultace, zaměření, kalkulaci, stavební dozor
  • bourací práce a likvidace odpadu
  • zednické práce – zdění nových příček
  • vnitřní omítky a štukování
  • montáž sádrokartonu, příček a podhledů
  • malování
  • pokládka podlah – plovoucí podlahy, PVC nebo korku
  • obkladačské práce při rekonstrukci koupelny, kuchyně

Zaujala vás naše nabídka? Ozvěte se nám!