ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent Stavba do 25m2 - EASYHOMES Plzeň

Stavba do 25m2

Předali jsme zákazníkovi další dřevostavbu Easy Homes dle jeho objednávky. Tentokrát se jednalo o dům v rozměru 8x3m. Čili se jedná o stavbu do 25m2, u které se dle stavebního zákona nevyžaduje rozhodnutí o umístění stavby ani územní souhlas. Stačí, aby byla postavena na pozemku, kde již stojí jiná stavba. Nutno říci, že vždy ale záleží na posouzení jednotlivým stavebním úřadem, pod který spadá váš pozemek. Paragraf zní doslova takto:

Stavba do 25m2 zastavěné plochy a do 5 m výšky s jedním nadzemním podlažím, podsklepená nejvýše do hloubky 3 m na pozemku rodinného domu nebo stavby pro rodinnou rekreaci, která souvisí nebo podmiňuje bydlení nebo rodinnou rekreaci, je umisťována v odstupové vzdálenosti od společných hranic pozemků nejméně 2 m, plocha části pozemku schopného vsakovat dešťové vody po jejím umístění bude nejméně 50 % z celkové plochy pozemku rodinného domu nebo stavby pro rodinnou rekreaci.
A tak pokud chcete luxusní zahradní domek, kancelář oddělenou od obývací části, provozovnu pro podnikání nebo třeba domek pro hosty, využijte tohoto našeho projektu stavby do 25m2. Jelikož jsme pod touto stavbou zhotovovali i sklep, tak celý proces na místě začal výkopovými pracemi. Zhotovovali jsme také přístřešek nad schody do sklepa. A dále také jímku, předokenní rolety a nerezový komínový systém. Sklep je velmi hezký, útulný, a tak ho majitel určitě bude rád využívat. Domek je velmi útulný, ale přitom prostor 25m2 postačuje pro obývák s malou kuchyňskou linkou buď ve stylu „openspace“ jako jedna místnost nebo lze oddělit i ložnici. Koupelna a WC v této stavbě do 25m2 v pohodě dostačují svému účelu. Pokračovat na dřevostavby katalog.

Galerie

Zaujala vás tato dřevostavba?

Odešlete nám nezávaznou poptávku!
Kontaktujte nás
Nebo nám můžete zavolat +420 602 308 267