Free cookie consent management tool by TermsFeed

Půjčovna sportovních aut Plzeň

Splňte si svůj sen a zažijte neskutečnou jízdu!

Chcete zažít víkend snů s luxusním sporťákem? Udělat dojem na kamarády? Vyvézt partnera/partnerku? Podarovat nadšence do řvoucích motorů? Splnit si dětský sen? Ruku na srdce – koho z vás netěší bručení motoru nadupaného sportovního auta? Hřmotné mručení, pobrukování i pořádný nářez ve vysokých otáčkách?

Naše auto půjčovna je tu od toho, aby plnila sny. Sny o rychlosti i naleštěné karoserii. Náš profesionální personál vám poskytne 100% servis – přesně takový, jaký si naše sportovní vozy zaslouží. Naše automobily na přání přistavíme na domluvené místo a na telefonu jsme v pohotovosti 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

BMW X5 2024

Výjimečné a luxusní 5ti místné SUV, BMW X5 2024 v tmavě hnědé metalíze je připraveno dodat výjimečný komfort a reprezentativní vzhled při každé jízdě.

BMW X7 40 XD 250kW M-PACKET FACELIFT

Luxusní a krásou oslňující 7mi místné SUV značky BMW z naší garáže je připravené poskytnout vám svůj komfort a reprezentativní vzhled pro jakoukoliv příležitost.

Ford Mustang – Convertible 5.0Ti-VCT V8 GT

Chcete si užít parádní víkend nebo odjet na dovolenou v kabrioletu s V8 pod kapotou? Tak pojďte do toho!

Chevrolet Corvette C8 Stingray

Užijte si luxusní jízdu v Corvette C8!

Ford Mustang 5.0 V8 GT

Chcete si užít parádní víkend nebo odjet na dovolenou v americké klasice s V8 pod kapotou? Tak pojďte do toho!

AUDI Q8 50 TDI 210 kW

Krásné auto doladěné k dokonalosti. Praktické SUV v luxusním designu i špičkové výbavě. Pojďte do toho, je tu pro vás k zapůjčení na den, týden i déle. Odoláte?