Free cookie consent management tool by TermsFeed

Půjčovna luxusních aut Plzeň

Dodejte šmrnc společenské akci, svatbě anebo si prostě jen udělejte radost!

Je libo nadupanou káru s V8 pod kapotou, legendární „ameriku“ nebo naleštěný sporťák? Naše auto půjčovna disponuje širokým portfoliem luxusních vozů, které zahřejí u srdce každého milovníka motorů a udělají dojem na každé společenské akci.

Nabízíme půjčení auta na oslavy a svatby, kde se naše luxusní vozy rozhodně zapíší do vzpomínek všech přítomných a bude jim to jistě slušet i na fotkách. A co krátkodobý pronájem auta z říše snů jako dárek pro automobilového nadšence? Zařiďte oslavenci víkend s ikonickou americkou legendou a udělejte dojem.

BMW X5 2024

Výjimečné a luxusní 5ti místné SUV, BMW X5 2024 v tmavě hnědé metalíze je připraveno dodat výjimečný komfort a reprezentativní vzhled při každé jízdě.

BMW X7 40 XD 250kW M-PACKET FACELIFT

Luxusní a krásou oslňující 7mi místné SUV značky BMW z naší garáže je připravené poskytnout vám svůj komfort a reprezentativní vzhled pro jakoukoliv příležitost.

Ford Mustang – Convertible 5.0Ti-VCT V8 GT

Chcete si užít parádní víkend nebo odjet na dovolenou v kabrioletu s V8 pod kapotou? Tak pojďte do toho!

Chevrolet Corvette C8 Stingray

Užijte si luxusní jízdu v Corvette C8!

Ford Mustang 5.0 V8 GT

Chcete si užít parádní víkend nebo odjet na dovolenou v americké klasice s V8 pod kapotou? Tak pojďte do toho!

AUDI Q8 50 TDI 210 kW

Krásné auto doladěné k dokonalosti. Praktické SUV v luxusním designu i špičkové výbavě. Pojďte do toho, je tu pro vás k zapůjčení na den, týden i déle. Odoláte?