ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent Půjčovna aut - EasyHomes.cz

Půjčovna aut

Půjčíme vám super sporťák i ikonickou americkou legendu!

Chcete si splnit sen? Brázdit silnice s V8 pod kapotou? Užít si start nadupaného sporťáku? U nás jste na správné adrese!

Naše auto půjčovna nabízí luxusní a sportovní vozy včetně příslušenství. Ať už si toužíte vyrazit na eurovíkend v legendární americe, nebo si chcete půjčit ikonický vůz na svatbu, výročí nebo skvělé rande, u nás si přijdete na své. V naší garáži si hýčkáme AUDI Q8, BMW X5, BMW X7, Ford Mustang 5.0 V8 GT a Ford Mustang Convertible 5.0Ti – VCT V8 GT. A povíme vám jedno, není to jen super pokoukání, ale i úžasný zážitek na poslech. Když motory našich krasavců zabroukají, srdce milovníka aut zaplesá.

Dlouhodobý pronájem auta nebo půjčení auta na den? U nás máte dveře otevřené. Náš zkušený a profesionální personál se postará o to, abyste z naší půjčovny aut odjížděli vždy s těmi nejlepšími zkušenostmi! 

BMW X5 – 30xD M-Paket, XDrive

Krásné auto doladěné k dokonalosti. Praktické SUV v luxusním designu i špičkové výbavě. Pojďte do toho!

BMW X7 40 XD 250kW M-PACKET FACELIFT

Luxusní a krásou oslňující 7mi místné SUV značky BMW z naší garáže je připravené poskytnout vám svůj komfort a reprezentativní vzhled pro jakoukoliv příležitost.

AUDI Q8 50 TDI 210 kW

Krásné auto doladěné k dokonalosti. Praktické SUV v luxusním designu i špičkové výbavě. Pojďte do toho, je tu pro vás k zapůjčení na den, týden i déle. Odoláte?

Ford Mustang 5.0 V8 GT

Chcete si užít parádní víkend nebo odjet na dovolenou v americké klasice s V8 pod kapotou? Tak pojďte do toho!

Ford Mustang – Convertible 5.0Ti-VCT V8 GT

Chcete si užít parádní víkend nebo odjet na dovolenou v kabrioletu s V8 pod kapotou? Tak pojďte do toho!