Free cookie consent management tool by TermsFeed

Půjčovna aut na svatbu

Vyberte si ikonický vůz, který vás doprovodí v den D a bude vypadat skvěle na fotkách!

Svatba je významnou životní událostí. Každý k ní přistupuje jinak. Někdo si ji představuje jako oslavu, na které se sejde celá rodina oslavující lásku ženicha a nevěsty. Někdo si zas potrpí na to, aby vše dopadlo na jedničku a celá svatba vypadala i velmi reprezentativně. Pro někoho jsou důležité fotky, pro jiné zase vzpomínky. Za nás je ideálním stavem, pokud se povede vše v jednom. 

Chcete, aby byl váš velký den nezapomenutelný? Nechte se k oltáři odvézt v luxusním voze! Naše auto půjčovna pro vás má připravená nablýskaná auta, která vás dovezou na obřad, na hostinu a svoji roli mohou sehrát i na svatebních fotografiích. Na váš velký den vám rádi zapůjčíme AUDI Q8, BMW X5, BMW X7, Ford Mustang 5.0 V8 GT a Ford Mustang Convertible 5.0Ti – VCT V8 GT. Je některé z nich autem vašich snů? Vaší svatbě bude jistě slušet.

Krátkodobý pronájem auta je samozřejmostí. Co si ale zpříjemnit líbánky a vydat se v některém z našich vozů na nezapomenutelnou svatební cestu?

BMW X5 2024

Výjimečné a luxusní 5ti místné SUV, BMW X5 2024 v tmavě hnědé metalíze je připraveno dodat výjimečný komfort a reprezentativní vzhled při každé jízdě.

BMW X7 40 XD 250kW M-PACKET FACELIFT

Luxusní a krásou oslňující 7mi místné SUV značky BMW z naší garáže je připravené poskytnout vám svůj komfort a reprezentativní vzhled pro jakoukoliv příležitost.

Ford Mustang – Convertible 5.0Ti-VCT V8 GT

Chcete si užít parádní víkend nebo odjet na dovolenou v kabrioletu s V8 pod kapotou? Tak pojďte do toho!

Chevrolet Corvette C8 Stingray

Užijte si luxusní jízdu v Corvette C8!

Ford Mustang 5.0 V8 GT

Chcete si užít parádní víkend nebo odjet na dovolenou v americké klasice s V8 pod kapotou? Tak pojďte do toho!

AUDI Q8 50 TDI 210 kW

Krásné auto doladěné k dokonalosti. Praktické SUV v luxusním designu i špičkové výbavě. Pojďte do toho, je tu pro vás k zapůjčení na den, týden i déle. Odoláte?