Free cookie consent management tool by TermsFeed

Plovoucí podlahy

Podlaha patří mezi základní prvky jakéhokoliv interiéru a výrazně ovlivňuje vzhled i atmosféru v celé místnosti. Nejedná se pouze o interiérový doplněk, který se dá kdykoliv vyměnit za jiný, proto je důležité při jejím výběru zvážit hned několik faktorů.

Bereme to od podlahy

Nejste si jisti, který typ podlahové krytiny se bude nejlépe hodit do vaší ložnice, obývacího pokoje nebo koupelny? S dřevostavbou od Easyhomes tento problém řešit nemusíte. Spolupracujeme s řadou firem a si vyberete to nejlepší.

Svým klientům se snažíme poskytnou maximální komfort a ušetřit jim čas i starosti spojené s výstavbou nového domu. Chceme vám pomoci vytvořit praktický a útulný domov se vším všudy. Vámi vybranou dřevostavbu, od naší společnosti Easyhomes, jsme díky spolupráci s více firmami schopni vybavit opravdu kvalitními podlahovými krytinami.

Kvalitní podlahové krytiny od Fandadopodlah.cz

Nejdůležitější roli při volbě podlahové krytiny hraje především výběr materiálu a jeho kvalita, která je pevně spjata s celkovou životností. Pokud si nejste jisti, který typ bude pro váš interiér nejvhodnější, neváhejte se obrátit na odborníky s firmy Fandadopodlah.cz, kteří vám ochotně poradí s výběrem. Jejich odborní pracovníci provedou pokládku všech typů podlah profesionálně, rychle a pečlivě a dokáží si poradit i s obtížnými situacemi.

Podlahové krytiny, které můžete mít ve své dřevostavbě od Easyhomes

Vinylové podlahy

Jako vinylové podlahy jsou chápány moderní samostatné PVC lamely, které se lepí k podkladu jedna vedle druhé. Tento typ podlahy je vysoce odolný vůči zátěži, je voděodolný, má dobré protihlukové vlastnosti a je vyráběn v široké škále vzorů.

Dřevěné podlahy

Dřevěné podlahy jsou stálicí mezi podlahovými krytinami. Dřevo je čistě přírodní materiál, který se vyznačuje výbornými tepelnými a izolačními vlastnostmi. Dřevěné podlahy vnesou do vašeho interiéru jedinečnou atmosféru.

PVC

Moderní PVC podlahy splňují hygienické a bezpečnostní standardy, a navíc jsou antialergické. Pokládka této podlahové krytiny je velmi jednoduchá a stejně tak její údržba. Jsou odolné vodě a vůči opotřebení. Dalšími výhodami jsou akustické a izolační vlastnosti a snadná pokládka. vytápěním. PVC je možné zakoupit v mnoha dekorech.

Korkové podlahy

Korkové podlahy jsou ideální podlahovou krytinou pro alergiky, jelikož jsou antistatické. Jsou nehořlavé, odolné proti vodě a mají protiskluzové vlastnosti.

Laminátové podlahy

Laminátové podlahy jsou vysoce odolné proti opotřebení, zároveň jsou lehce udržovatelné a mají snadnou pokládku. Také cena a velké množství dekorů mluví v jejich prospěch.

Přírodní linoleum

Přírodní linoleum je druh podlahové krytiny vyrobený z obnovitelných a přírodních materiálů. V dnešní době představuje tato podlahová krytina 100% přírodní produkt, který je biologicky odbouratelný a nenarušuje tak životní prostředí. Linoleum je pružné, skvěle izoluje teplo i zvuk a poměrně dobře odolává oděru.