Free cookie consent management tool by TermsFeed

Stavba plotu

Dům bez plotu je jako ryba bez vody. Chrání náš majetek a také soukromí. Jen díky němu jsme ušetřeni mnoha nevyžádaných pohledů kolemjdoucích a sousedé nám nemohou “koukat do talíře”.

Easyhomes – profíci na svém místě

Vybrat správný plot k vaší nové dřevostavbě na klíč a pustit se do jeho výstavby je pro běžného smrtelníka oříšek. Proto jsme navázali spolupráci s odborníky v oboru, abychom vám stavbu plotu co nejvíce usnadnili. 

Realizace je v našem podání kvalitní, rychlá a jednoduchá. Přijedeme až na váš pozemek, zaměříme vzdálenosti, sklon a rozměry pozemku. Poté připravíme kalkulaci a po odsouhlasení přijedou váš pozemek oplotit.

Výběr správného plotu

S výběrem vhodného plotu na klíč vám rádi pomůžeme. Na začátek se inspirujte nabídkou:

Plotové pletivo poplastované

Patří k levným a nejčastěji vyhledávaným pletivům při oplocení zahrady a pozemku kolem domu. Dělíme je na pozinkované a poplastované (na výběr více barev). Výšky pletiva jsou 100, 125, 150, 160, 180 nebo 200 cm.

Plotové panely

Vyznačují se vyšší kvalitou, odolností a také elegantním vzhledem. Pletivo má různé výšky od 80 – 203 cm. Podle vzhledu dělíme panely na 3D nebo 2D. Vybírat můžete z více barevných variant.

Svařované pletivo

Toto kvalitní pletivo se vyznačuje vysokou pevností a je vhodné pro oplocení zahrady se psem. V každém spoji jsou dráty pletiva pevně svařeny k sobě. Jeho životnost prodlužuje zvlněný vodorovný drát, který odvádi vodu z pletiva. Je na výběr z velikostí oka – 100 x 50 mm ,100 × 75 mm a 50 x 50 mm.

Podhrabové desky

Zvyšují bezpečnost plotu a brání podhrabání psů. Používají se jako náhrada podezdívky. Mají různou délku a výšku, jejich síla je 50 mm.

Plotové branky a brány

V nabídce jsou jednokřídlé i dvoukřídlé branky a brány. Mají různé rozměry a bohatou škálu barev na výběr (zelená, antracit, hnědá, černá, červená, šedá, žlutá, modrá).

Zaujala vás naše nabídka? Ozvěte se nám!