Free cookie consent management tool by TermsFeed

Navyšujeme výrobní kapacitu – co přináší nové výrobní zázemí?

Dřevostavby jsou v současnosti jedním z nejpopulárnějších typů rodinných domů. I v době aktuální ekonomické a pandemické krize jsou cenově dostupné v podstatě pro každého, nabízí velké množství dispozic, velikostí i variant, pyšní se nízkými provozními náklady a také rychlou realizací. Právě rychlost výstavby je dnes výrazným lákadlem, na které jsme se rozhodli jasně reagovat.

Nové výrobní prostory

Jak možná víte, společnost EasyHomes má své domovské zázemí v Plzeňském kraji. Zde se nachází výrobní prostory a montážní haly, sídlo firmy a také naše projekční a realitní kancelář. Odtud jsme byli doposud schopni uspokojivě reagovat na veškerou poptávku z Plzně a okolí i sousedních krajů. V době vzrůstajícího zájmu o výstavbu dřevostaveb už ovšem naše základna byla nucena odmítat některé zakázky z důvodů dosažení maximální výrobní kapacity a hrozícího prodloužení realizace staveb

Jelikož jsou perfektní služby a spokojenost zákazníků naší absolutní prioritou, rozhodli jsme pro zásadní krok, který věříme, že přispěje k ještě větší zákaznické spokojenosti a nás jako firmu posune v jejím vývoji. Otevřeli jsme nové výrobní zázemí v Kolíně. Naše dřevostavby tedy budou nyní dostupnější pro více zákazníků, a to jak z hlediska větší výrobní kapacity tak i velikosti území ČR. Kolínem to ovšem pouze začíná. Ve velmi blízké době budou otevřeny výrobny a montážní haly staveb EasyHomes také v moravské metropoli – tedy v Brně. Co to kromě vyšší výrobní kapacity a možnosti nabídnout kvalitní dřevěné stavby téměř po celém území České Republiky přinese?  

Doprava za hubičku i rychlejší výstavba

Naše dřevostavby dopravujeme na pozemky v celku i po jednotlivých částech. V případě jediného výrobního prostoru v Plzeňském kraji se cena za dopravu do vzdálenějších lokalit snadno vyšplhala i do poměrně vysokých částek a jednoduše se zákazníkům nevyplatila za každých okolností. Tomu je ale konec! Díky novému zázemí v Kolíně a také v Brně k vám vaše nová dřevostavba EasyHomes pojede z nejbližší výrobny a náklady na přepravu se tak výrazně sníží.

Druhou neméně podstatnou výhodou, která byla pro nás jednou z nejvýraznějších motivací pro otevření další výroby, je zvýšení rychlosti výstavby. I když moderní dřevěné domy obecně patří k typům staveb, jejichž realizace by se dala bez nadsázky označit za bleskovou, stále je se kam posouvat. Díky navýšení výrobních kapacit je možný začátek stavby už 3 měsíce od podpisu smlouvy! Což je velkým plusem a skvělou zprávou zejména pro ty, kteří jsou nuceni si na nové bydlení brát hypotéku a zároveň po celý čas výstavby bydlet v pronajatém bytě. 

Doufáme, že jsme vám do nového roku 2022 přinesli tímto naším článkem nějaké pozitivní novinky a třeba jsme vám i dodali kuráže pustit se do stavby svého domu snů možná právě s EasyHomes. 

Máte nějaké doplňující otázky, potřebujete s poradit? Napište nám! Ochotně a rádi zodpovíme vaše dotazy písemně, telefonicky nebo také osobně na společné schůzce v naší kanceláři, nebo i u vás doma.