Free cookie consent management tool by TermsFeed

Nábytek na míru

Snažíme se svým klientům poskytnou maximální komfort a ušetřit jim starosti, čas i námahu. Chceme jim vytvořit praktický a útulný domov se vším všudy. Vámi vybranou dřevostavbu od naší společnosti Easyhomes jsme také schopni vybavit jedinečným nábytkem na míru

Kompletně zařízená dřevostavba bez starostí

Dodáme nábytek přímo na míru, ať už půjde o vestavěné skříně, vybavení ložnice, dětského i obývacího pokoje, koupelnový nábytek nebo běžný kusový nábytek, jako skříně, komody, poličky či konferenční stolky. Vyrábíme nábytek do každého prostoru a nebojíme se ani atypických tvarů.

Při výrobě propojujeme fantazii, odborný řemeslný přístup, kvalitní materiály, moderní a funkční kování, díky čemuž vzniká jedinečný nábytek, který bude přesně podle vašich představ. Záleží jen na vás, vašem vkusu a požadavcích.

Realistické návrhy interiérů od 3D návrhy s.r.o.

Nejste si jisti, v jakém stylu bude váš obývací pokoj nebo ložnice? Vyvarujte se chyb před realizací interiéru a nechte si zpracovat 3D návrh. Díky návrhu si uděláte jasnou představu o prostoru, vyberete nejlepší barevnou kombinaci, materiály a budete si vše moct naplánovat do posledního detailu.

Společnost 3D Návrhy s.r.o. poskytuje služby designera – projektanta, bytového architekta, který vytvoří 3D návrh podle vašich požadavků. Zároveň vám doporučí optimální řešení a poskytne veškerou poradenskou činnost spojenou s realizací interiéru.

Další informace a inspiraci naleznete na www.3dnavrhy.cz.

Kvalitní nábytek na míru

Nechte si vyrobit nábytek na míru přesně podle vašich představ, ať už jde o funkční a „rostoucí nábytek do dětských pokojů, skříňové a policové sestavy, postele, noční a konferenční stolky nebo psací a jídelní stoly.

Vyberte si z nepřeberného množství materiálů a kování a vše dolaďte jedinečnými designovými prvky, jako jsou úchytky, věšáky, sklo, zrcadla a mnoho dalšího.

Zaujala vás naše nabídka? Ozvěte se nám!