Free cookie consent management tool by TermsFeed

Montované domy

Kdo by nesnil o vlastním bydlení v podobě rodinného domu s rozlehlou zahradou. Pořídit si dům je obecně vnímáno jako finančně velmi náročný proces, který si může dovolit absolvovat jen málokdo. Pokud navíc toužíte po domě vystavěném a provozovaném s ohledem na jeho ekologické dopady, může se zdát, že výsledná cena se pohybuje v astronomických výškách. Tedy pro běžného smrtelníka vcelku nedosažitelná. Co když ale existuje varianta, která se pyšní nejen ohledem na životní prostředí, velmi příznivou a dostupnou cenou a také rychlostí realizace a zároveň vám jí mohou přivézt vcelku rovnou na pozemek?

Překvapivě dostupné bydlení

V době moderních technologií, revolučních postupů a množství materiálů jsou dnes dostupné všemožné alternativy. Právě díky tomu je sen o vlastním bydlení dostupnější a vy můžete bydlet ve vlastním dříve, než stačíte říct „montovaná dřevostavba“. Pokud bychom se ale měli držet standardní metriky času, váš dům může stát na vašem pozemku už v rozmezí 45 až 90 dnů.

Pokud se vám právě v hlavě ozval hlas, opakující známe rčení „Práce kvapná, málo platná“, rychle jej zažeňte. V případě montovaných domů opravdu není na místě. V Easyhomes ctíme kvalitu materiálů a také odbornou realizaci i montáž. U všech nabízených modelů si můžete vybrat ze dvou variant skladeb konstrukce. Máte možnost difúzně otevřené stavby, která je moderním stavebním řešením a pak tzv. difúzně uzavřená stavba. Ta je častěji realizovaná a za nižší pořizovací náklady.

Od úplného základu

Celou realizaci vašeho vysněného domu provádí profesionální tým montážníků, takže se rozhodně nemusíte obávat poškození konstrukce či materiálu vlivem nesprávné manipulace, ale můžete se spolehnout na průběžnou kontrolu každé části domu. Dům smontujeme v prostorách speciálně upravené haly, kde je všechen materiál také skladován v těch nejlepších podmínkách. Vše si sestavujeme sami. To znamená, že jednotlivé části modulů dáváme dohromady vlastníma rukama a stavíme od začátku z KVH hranolů a OSB desek, vykládáme izolací a tak dále. Celá montáž probíhá za sucha bez možnosti nasátí vlhkosti jednotlivých částí, a tak vůbec nezáleží na tom, jestli se pro stavbu rozhodnete uprostřed léta nebo na začátku zimy.

Váš domov na cestě

Vrtá vám hlavou, jak se u nás smontovaný dům dostane k vám na pozemek? Váš nový domov naložíme opatrně na nákladní vůz a jednoduše převezeme. Dům bude v době převozu prakticky hotový. Chybět mu bude pouze střešní krytina a fasáda. Pokud jste si zvolili více modulovou variantu, ani to není překážkou – převoz proběhne po jednotlivých částech.

V době převozu by měl být váš pozemek již zcela připravený na umístění a usazení domu. Pro vytvoření odpovídajících základů nemusíte oslovovat další firmy. Zařídíme i výstavbu základových betonových patek či základové desky.  

Nachází se váš pozemek v hůře přístupném terénu, který znemožňuje dovezení hotové stavby či požadujete větší šíři domu než 4m (což je limit pro převoz nadrozměrnou přepravou)? Pro nás to rozhodně není problém. Jednoduše postavíme váš dům přímo a rovnou na pozemku.

Velkou výhodou výstavby na hale a následného převozu je, že můžeme začít dům stavět ještě před udělením stavebního povolení a ušetřit tak prakticky vetšinu času výstavby a chvíli po povolení postavit základy a dům přivézt.