Free cookie consent management tool by TermsFeed

Nový mobilní dům

Plánujete koupit nový mobilní dům? Naši odborníci se 7 lety zkušeností v oboru Vám rádi pomohou. Vyražte s námi vybrat svůj nový mobilní dům třeba do Anglie a využijte zde naše kontakty a zkušenosti. Budeme Vám případně překládat otázky na naše partnery, pomůžeme Vám se smlouvou, zajistíme dopravu do ČR i dopravu až k Vám na Váš pozemek. A kromě letenky (za kterou Vám navíc v případě uskutečněné koupě mobilního domu vrátíme peníze) Vás tato služba nestojí nic navíc.

Samozřejmostí je, že si můžete vybrat i z našeho katalogu dřevostaveb.

Nové mobilní domy
Nové mobilní domy

Minulý týden jsme takto se zájemcem o nový mobilní dům vyrazili do Anglie. Letenka stála 4000Kč a ubytování jsme sehnali velmi levné na jednu noc. Večer jsme přiletěli do Manchesteru v Anglii. V klidu jsme si šli lehnout a odpočinout a hned ráno jsme vyrazili na prohlídky nových mobilních domů u našich partnerů.

Nové mobilní domy z Anglie
Nové mobilní domy z Anglie

Zákazník si během jednoho dne prohlédl kolem 40 nových mobilních domů tak, aby si udělal opravdu široký rozhled pro možnost toho nejlepšího výběru.

Nakonec si zákazník vybral mobilní dům přesně podle svých přestav. Vyřešili jsme za něj veškeré jeho dotazy a požadavky. Pomohli jsme se zařízením smlouvy a dalších náležitostí. A během října se může těšit na svůj nový mobilní dům na svém pozemku v Rychnově nad Kněžnou.

Nový mobilní dům
Nový mobilní dům
Interiér nového mobilního domu
Interiér nového mobilního domu
Interiér nového mobilního domu
Interiér nového mobilního domu

Pokud byste měli zájem o prohlídku, tak jsme s tímto zákazníkem dohodnuti, že to není problém. Kontaktujte nás a my Vám rádi prohlídku zajistíme. Nebojte se nás také kontaktovat ohledně zajištění stejných služeb v Anglii při koupi nového mobilního domu. Bude nám ctí vám s celým procesem (včetně návštěvy a prohlídek mobilních domů u našich partnerů v Anglii) pomoci.