ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent Vzorová nejmenší a nejlevnější dřevostavba 8x3m již vystavena - EASYHOMES Plzeň

Vzorová nejmenší a nejlevnější dřevostavba 8x3m již vystavena

Naše malá nejlevnější vzorová dřevostavba EasyHomes ve velikosti 8x3m je již vystavena na naší prodejní ploše v Plzni. Domluvte si prohlídku na tel.: 602308267. Cena je 339.000Kč. Chceme, aby byl náš zákazník spokojený, a tak jsou možné jakékoliv přestavby příček v interiéru a další volitelné úpravy.

A teď se s námi podívejte na její výrobu. I tato nejlevnější a nejmenší dřevostavba EasyHomes vznikla v naší hale. Výhody jsou, že můžeme pracovat za jekéhokoliv počasí a díky konstrukci na ocelovém rámu pak výrobek převážíme jako hotový domek na pozemek zákazníka. Celý proces se tak urychlí, jelikož můžeme začít s výrobou, zatímco se pozemek teprve připravuje pro usazení stavby. Navíc náš déšť ani sníh nebrzdí od naší práce a nikam nám během konstrukce navíc nemůže napršet atd.

Práce na malé dřevostavbě v naší hale u Plzně.
Práce na malé dřevostavbě v naší hale u Plzně.

Po dokončení dřevostavby dochází k přepravě na pozemek zákazníka. Díky našim zkušenostem s převozem více jak 100 mobilních domů je to pro rutina. Vše máme vychytané do detailů, ač každý pozemek je specifický a spoustu věcí musíme vždy operativně řešit i během přepravy. Zatím jsme vždy ale vše zvládli, ač občas to byly opravdu perné chvíle. Tuto malou dřevstavbu do 25m2 jsme převáželi na náš showroom, a tak jsme přesně věděli, co nás po cestě čeká.

Mobilní dřevostavba je připravena k převozu
Mobilní dřevostavba je připravena k převozu
Malá dřevostavba je již jeřábem naložena. Využíváme i doprovodný vůz.
Malá dřevostavba je již jeřábem naložena. Využíváme i doprovodný vůz.

Když mobilní dřevostavbu dovezeme na pozemek, tak dochází k jejímu usazení. Je několik možností, jak se dají naše dřevostavby usadit (díky ocelovému rámu je vše snadnější), ale o tom až příště.

Levná dřevostavba je usazována na pozemek
Levná dřevostavba Easy Homes – takto je usazována na pozemek

Tato dřevostavba má oddělenou ložnici. Mnoho zákazníků má toto raději. Někteří zase chtějí spíše otevřený prostor, kde je např. jen velký obývák s kuchyní a s rozkládacím gaučem. S každým zákazníkem řešíme vnitřní rozmístění individuálně, a tak není problém udělat vnitřní rozložení dle Vašich představ.

Kuchyňská linka v nejlevnější dřevostavbě
Kuchyňská linka v nejlevnější dřevostavbě

Kuchyňská linka v této malé dřevostavbě je již prověřena a na základní vaření velikostně postačuje. Je možno samozřejmě připojit i digestoř a další věci, které si zákazník přeje.

Sprchový kout v dřevostavbě
Sprchový kout v mobilním domě – dřevostavbě Easy Homes
Toaleta a umyvadlo
Toaleta a umyvadlo v této nejmenší a nejlevnější dřevostavbě

Veškeré rozvody vody atd. jsou připraveny k zapojení na pozemku zákazníka. Vše je děláno a připraveno pro co nejjednodušší a nejrychlejší připojení.

 Pohled ze vstupní chodby do obývací části. V zadní části je oddělená ložnice
Pohled ze vstupní chodby do obývací části. V zadní části je oddělená ložnice

Na podlahu jsme v této dřevostavbě použili tmavší barvu podlahy v moderním odstínu.

Tato nejmenší a nejlevnější mobilní dřevostavba Easy Homes je vhodná pro jednoho až dva lidi, kterým stačí menší útulný prostor. Je pro lidi, kteří dávají přednost vlastnímu domku proti bydlení v panelákovím bytě.

Dřevostavbu lze ale využít i jako luxusnější chatu nebo třeba provozovnu Vašeho podnikání. Zaujala Vás? Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoliv dotazem: http://www.easyhomes.cz/kontakt/.