Free cookie consent management tool by TermsFeed

Usazení vzorové dřevostavby před naši halu

V minulém týdnu jsme před naši halu v Třemošné u Plzně usadili vzorovou dřevostavbu o rozměru 10x4m. O detailech exteriéru a interiéru dřevostavby se rozepíšeme v dalším článku. Teď o usazení.

Nejprve jsme před halou připravili pozemek. Jelikož byl velmi mokrý, tak jsme museli provést jeho odvodnění. Bagrování, odvodňovací trubky, zahrabání, zpevnění. Pár dní jsme počkali, a když jsme si ověřili, že tento proces opravdu pomohl, zvelebili jsme pozemek pod tuto dřevostavbu. Vytvořili jsme si „obrubníky“ a využili jsme k tomu dřevo, jako nejhezčí přírodní materiál. Vnitřní část pozemku jsme vyplnili pomocí kačírku a mulčovací kůry.

Příprava pozemku pod dřevostavbu
Příprava pozemku pod dřevostavbu

Počasí nám poslední dny příliš nepřálo, ale alespoň se ukázala výhoda naší práce v hale, kde na dalších rozdělaných dřevostavbách můžeme pracovat za jakéhokoliv počasí a tím tam velmi zkrátit čas dodání Vašeho nového bydlení.

Vzorovou dřevostavbu jsme na přesun připravili do stavu bez fasády a střechy – kvůli jistotě při manipulaci a váze. Tu jsme pak byli schopni dodělat během jednoho dalšího dne.

Malá dřevostavba před halou v Třemošné
Malá dřevostavba před halou v Třemošné
Příprava mobilní vzorové dřevostavby pro vyzvednutí jeřábem
Příprava mobilní vzorové dřevostavby pro vyzvednutí jeřábem

Tuto naši malou vzorovou dřevostavbu o 40m2 jsme jeřábem usadili na připravené betonové patky. I tuto přípravu pozemku, vytvoření betonových patek atd. jsme schopni pro Vás zajistit.

Usazení malé levné dřevostavby pomocí jeřábu
Usazení malé levné dřevostavby pomocí jeřábu

Vyzvednutí dřevostavby proběhlo bez problémů díky našemu systému rozpěr. Ty jsou použity, aby nedošlo k porušení fasády. Přesné usazení dřevostavby si díky našim zkušenostem dokážeme bez problémů ohlídat.

Usazení malé dřevostavby na betonové patky
Usazení malé dřevostavby na betonové patky

A takto vypadá malá a velmi levná dřevostavba EasyHomes po usazení před naši halu v Třemošné u Plzně. Nainstalovali jsme také kamerový systém proti případným vandalům. A pustili se do dodělání střechy a fasády.

malá vzorová dřevostavba před naší halou v Třemošné
malá vzorová dřevostavba před naší halou v Třemošné

Zde už je usazená dřevostavba druhý den i s hotovou střechou. Po dodělání soklů, fasády a dokončení interiéru Vám ukážeme finální fotky.

Rádi Vás u nás přivítáme kdykoliv na prohlídku. Skoro vždy v hale zároveň máme další malé dřevostavby v různých stupních rozestavěnosti, které Vám také rádi v případě Vašeho zájmu ukážeme.

Prohlídku lze domluvit na tel.: 602 308 267 nebo na e-mailu info(zavinac)easyhomes.cz