Free cookie consent management tool by TermsFeed

Levné dřevostavby i s pozemkem – Zbrašín u Loun – PRODÁNO

VEŠKERÉ STAVBY S POZEMKEM JSOU JIŽ PRODÁNY!

Častým problémem našich zákazníků byla absence jakéhokoliv pozemku. Zákazníkům se jednoduše líbily naše levné dřevostavby Easy Homes, ale přišli za námi s problémem, že nemají k dispozici pozemek pro jejich umístění. V takovém případě se vždy snažíme využít naše zkušenosti a kontakty z oblasti realit a zákazníkům vhodný pozemek sehnat.

Nicméně pro ještě větší zjednodušení procesu jsme se rozhodli pro investici do pozemků v ČR, které rovnou nabídneme jako komplet s dřevostavbou Easy Homes. Vždy se snažíme volit dřevostavbu v designu, který zapadá do okolní zástavby, a tak Vám představujeme jeden z projektů v obci Zbrašín u Loun.

Levné dřevostavby i s pozemkem v obci Zbrašín u Loun
Levné dřevostavby i s pozemkem v obci Zbrašín u Loun

Naše společnost Vám zde nabízí k prodeji výstavbu dřevostavby na klíč včetně zasíťovaného pozemku, přípojky k obecnímu vodovodu, studny a včetně stavebního povolení na dům i studnu. Cena zahrnuje kompletní realizaci po kolaudaci domu, přípojky, studny a vyřízení hypotéky (není samozřejmě nutné). Dům je vytápěn přímotopy a krbovými kamny. Cena nezahrnuje kuchyňskou linku, povrchovou úpravu podlah mimo koupelny a sociálního zařízení (zde je dlažba v ceně), oplocení pozemku a úpravy zahrady.

Zákazník si tak může prohlédnout naši vzorovou malou dřevostavbu Easy Homes o rozměru 10x4m u naší výrobní haly v Třemošné u Plzně. Zde v hale je skoro vždy vidět i několik dalších dřevostaveb v rozestavěné fázi. Na základě jeho přesných požadavků si lze upravit vnitřní dispozice dle vlastní představy. Veškeré zařizováky, barvy dlažby atd. se zamozřejmě volí po komunikaci se zákazníkem. Čili, ač jsou projekty našich dřevostaveb vytvořeny, tak vždy lze volit úpravy dle přesných představ zákazníka.

Cena jednoho domu i s pozemkem je 2.370.000 Kč. V případě nákupu našich levných dřevostaveb i s pozemkem lze využít financování hypotékou. Při financování nabízíme hypotéku se současnou úrokovou sazbou od 2,3%. Splátka na 20 let – 10.480 Kč, splátka na 30 let – 7.752 Kč při 85% LTV.

Obec Zbrašín je vyvíjející se obec na Lounsku. Pracovní příležitost je v nedalekých Lounech – 9km, ve Slaném – 25km a Praze – 45km. První náš zákazník v této naší nové lokalitě je z Prahy a z důvodu drahého bydlení v Praze a okolí chce žít zde a do Prahy bude dojíždět. Pravdou je, že cesta na Zličín zabere nějakých 50min času. V případě, že člověk žije na druhém konci Prahy, než pracuje, tak mu cesta do práce trvá mnohdy i déle.

Tento projekt jsme vytvořili společně s vedením obce tak, abychom vyhověli co nejvíce požadavkům klidného bydlení, hlavně pro rodiny s dětmi.

V tuto chvíli již připravujeme další projekty u větších měst. Budeme vás informovat.

Menší dřevostavby dostačující pro plnohodnotné bydlení
Menší dřevostavby dostačující pro plnohodnotné bydlení

Detaily dřevostaveb a půdorys těchto domů můžete vidět zde:

Cena prodej:2 370 000 CZK i s pozemkem
Město:Zbrašín
Poloha objektu:Samostatný
Počet nadzemních podlaží:1
Plocha parcely:1115 m2
Druh objektu:Montovaná
Stav objektu:Novostavba
Vlastnictví:Osobní
Typ nemovitosti:Domy a vily
Energetická náročnost budovy:B
Zastavěná plocha:90 m2.