Free cookie consent management tool by TermsFeed

Co jsou dřevostavby EasyHomes?

Více jak 6 let se zabýváme dovozem mobilních domů do ČR. Poslední dobou jsme ale čím dál více zaznamenávali poptávku našich zákazníků po mobilních domech pro celoroční bydlení. Po několika desítkách zateplení a přestaveb na malé dřevostavby jsme se rozhodli se na tento segment více zaměřit a využít i v něm naše nasbírané zkušenosti z mobilních domů.

Nejlevnejsi drevostavba
Nejlevnější dřevostavby od EasyHomes
Drevostavba nejlevnejsi
Dřevostavba 10x4m

Zaměstnali jsme lidi s více jak desetiletými zkušenostmi ve stavbách nových dřevostaveb a v naší hale u Plzně začali s výrobou malých dřevostaveb EASYHOMES. Několik měsíců jsme vychytávali výrobu a projekty našich dřevostaveb do opravdových detailů.

Nyní dovyrábíme poslední vzorový dům, který budou moci naši zákazníci navštívit a prohlédnout si tak kvalitu našeho zpracování atd.

Dřevostavba do 25m2
Dřevostavba do 25m2
Malá dřevostavba
Malá dřevostavba 8x3m = 24m2

Malé a levné dřevostavby EasyHomes mají oproti mobilním domům tu výhodu, že se jedná o nový český výrobek, a tak může zákazník již během stavby volit součásti a doplňky, které chce, a které jsou pro něj naopak zbytečné. Má také možnost navštívit stavbu jeho dřevostavby během doby výroby.

A v neposlední řadě si také myslíme, že nový vzhled dřevostaveb EasyHomes je o dost hezčí a modernější, než doposud známé mobilní domy. U našich dřevostaveb je také možnost pevného spojení se zemí a tedy získání čísla evidenčního, čísla popisného a zapsání trvalého bydlení atd. Vše již pak záleží na konkrétním pozemku a konkrétní situaci.

V oblasti pomoci s vyřízením všech povolení, zakreslení, souhlasů atd. také využíváme naše bohaté zkušenosti.

Dřevostavby levné
Levné dřevostavby EasyHomes. 12x4m
Levné malé dřevostavby
Levné malé dřevostavby do 48m2

Pokud se člověku nechce platit vysoké částky za byty v paneláku, tak jsou malé dřevostavby EasyHomes ideálním řešením. Splňte si sen o vlastním bydlení…

www.EasyHomes.cz