Free cookie consent management tool by TermsFeed

Lícové cihly a obkladové pásky

Svým klientům se snažíme poskytnou maximální komfort a ušetřit jim čas i starosti spojené s výstavbou nového domu. Vámi vybranou dřevostavbu od naší společnosti Easyhomes jsme, mimo jiné, schopni “obléknout” do jedinečného kabátu.

Dřevostavba v jedinečném a stylovém kabátu

Začali jsme spolupracovat se společností West Brick. Kromě dodávky kvalitních lícových cihel a obkladových pásek, vám tato firma zajistí také odbornou a profesionální montáž, se kterou má dlouholeté zkušenosti. Součástí jejich práce je individuální přístup ke každému zákazníkovi. Vytvořte si domov svých snů.

Lícové cihly

Vaše dřevostavba bude mít nezaměnitelný a originální vzhled. Proč fasáda z lícových cihel? Protože se jedná o ekologický a trvanlivý materiál, který má skvělé izolační schopnosti, je odolný vůči mrazu i horku, má neomezené architektonické možnosti a také zvýší hodnotu vašeho domu.
V sortimentu společnosti West Brick naleznete lícové cihly ražené, které se vyrábějí ražením hlíny do formy. Svou texturou připomínají ručně dělané cihly. Každá lícová cihla je originál a originálem se stane i fasáda vašeho domu.

Obkladové pásky

Obkladové pásky jsou používány k podobným účelům jako lícové cihly. Lze je použít také jako dekorativní prvek interiérových stěn, například v obývacích pokojích, vstupních halách, chodbách nebo jako obložení krbu. Velkou výhodou těchto materiálů je to, že se hodí téměř kamkoliv.

Pásky jsou vyráběny řezáním z lícových cihel, a tak je jejich sortiment totožný. Ke všem druhům obkladových pásků dodává společnost West Brick také rohové pásky, které se používají na sloupy, rohy domů, špalety a nadpraží u oken a dveří.

Nesporné výhody použití lícových cihel a obkladových pásků

  • Originální vzhled
  • Dlouholetá životnost
  • Dobré tepelně izolační vlastnosti
  • Přírodní, ekologický materiál
  • Bezúdržbovost
  • Odolnost vůči povětrnostním vlivům
  • Mrazuvzdornost
  • Vysoká pevnost

Zaujala vás naše nabídka? Ozvěte se nám!