Free cookie consent management tool by TermsFeed

Kuchyně na míru

Kuchyně je srdcem domova. Místem, kde se pravidelně schází celá rodina a kde se odehrává spousta důležitých okamžiků. Nechte si vytvořit kuchyni svých snů, abyste se v ní cítili dobře a aby byla střižena na míru vašemu vkusu i potřebám.

Dřevostavba s kuchyní vašich snů

Moderní dřevostavby od Easyhomes vám poskytnou maximální komfort. Ušetřte si čas, starosti i námahu a nechte si od nás vytvořit domov se vším všudy. Vámi vybraná dřevostavba může být doplněna o jedinečnou kuchyň, vyrobenou na míru vašim potřebám a požadavkům, včetně výroby jakýchkoliv atypických prvků.

Víme, že kuchyně jsou jedinečnou a specifickou součástí každého interiéru, a proto klademe velký důraz na jejich návrh, výrobu a celkovou kvalitu. I proto jsme navázali spolupráci se společnostmi Kuchař – kuchyně, 3D Návrhy s.r.o. a Nábytek DAN.

Dostupná i luxusní kuchyně s tradicí od firmy SIKO

Pro všechny klienty nabízíme k domům také kuchyně. A ne, jen tak ledajaké. Spojili jsme se totiž se zavedenou firmou SIKO Koupelny a Kuchyně. Jejich nabídka je velmi bohatá. Ať už si potrpíte na luxus, nejnovější trendy, nebo se chcete spíše držet při zemi, tady si vyberete. Plánované kuchyně na míru včetně spotřebičů všech značek. Nebo raději levnější “sektorovka”, než děti vyrostou? To je jenom na vás!

Náš partner má mnoholeté zkušenosti, za sebou spousty spokojených zákazníků a výbornou kvalitu. K dispozici vám bude grafický designer, který vám vytvoří 3D vizualizaci na míru a ve studiu bohatá nabídka všech dekorů jak korpusů, čelních ploch tak pracovních desek. Nechybí ani ukázky kování a úchytů na výběr. Kuchyňské linky se vyrábí v Německu a jejich kvalita je testována s maximální trvanlivostí. Veškeré podrobné poradenství, vyhotovení návrhu i kuchyně samotné dle vašich preferencí je samozřejmostí.

Další informace a inspiraci naleznete na www.siko.cz

Kuchyně přesně ve vašem stylu od Kuchař-kuchyně

Jak vypadá vaše vysněná kuchyň? Je lesklá a moderní, klasická s bílými skříňkami, s nádechem venkova nebo snad náladou francouzské Provence? Ať už má vaše kuchyně snů jakoukoliv tvář, může se díky našemu partnerovi – kuchyňskému studiu Kuchař-kuchyně, stát snadno ve vaší nové dřevostavbě skutečností.

Studio Kuchař-kuchyně se specializuje na kuchyně prémiové německé kvality. Nabízí komplexní služby od 3D návrhů a vizualizací, výrobu, až po profesionální montáž. V bohatém katalogu najdete kuchyňské linky všech stylů i velikostí, z nichž si tu pravou vybere opravdu každý a které si můžete rovnou nechat vybavit vestavěnými kuchyňskými spotřebiči známých značek.

Navštivte stránky studia specializovaného na kuchyně na míru a dejte svým představám konečně pevné obrysy! www.kuchar-kuchyne.cz

Kuchyně na míru Kuchar-kuchyne.cz

Originální návrh kuchyně od 3D Návrhy s.r.o.

Nejste si jisti, jaká kuchyně bude pro vás tou nejvhodnější? Právě proto spolupracujeme s 3D Návrhy s.r.o. Jejich odborníci vám zodpoví všechny vaše otázky a pomohou vám vybrat vhodné uspořádání kuchyně i ty nejlepší materiály, osvětlení a další doplňky.

Společnost 3D Návrhy s.r.o. poskytuje služby designera – projektanta, bytového architekta, který vytvoří 3D návrh podle vašich požadavků, doporučí vám optimální řešení a poskytne veškerou poradenskou činnost spojenou s realizací nové kuchyně.

Další informace a inspiraci naleznete na www.3dnavrhy.cz.

3D návrhy kuchyní 3Dnavrhy.cz

Zaujala vás naše nabídka? Ozvěte se nám!