ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent Kuchyně na míru - EASYHOMES Plzeň

Kuchyně na míru

Kuchyně je srdcem domova. Místem, kde se pravidelně schází celá rodina a kde se odehrává spousta důležitých okamžiků. Nechte si vytvořit kuchyni svých snů, abyste se v ní cítili dobře a aby byla střižena na míru vašemu vkusu i potřebám.

Dřevostavba s kuchyní vašich snů

Moderní dřevostavby od Easyhomes vám poskytnou maximální komfort. Ušetřte si čas, starosti i námahu a nechte si od nás vytvořit domov se vším všudy. Vámi vybraná dřevostavba může být doplněna o jedinečnou kuchyň, vyrobenou na míru vašim potřebám a požadavkům, včetně výroby jakýchkoliv atypických prvků.

Víme, že kuchyně jsou jedinečnou a specifickou součástí každého interiéru, a proto klademe velký důraz na jejich návrh, výrobu a celkovou kvalitu. I proto jsme navázali spolupráci se společnostmi Kuchař – kuchyně, 3D Návrhy s.r.o. a Nábytek DAN.

Kuchyně přesně ve vašem stylu od Kuchař-kuchyně

Jak vypadá vaše vysněná kuchyň? Je lesklá a moderní, klasická s bílými skříňkami, s nádechem venkova nebo snad náladou francouzské Provence? Ať už má vaše kuchyně snů jakoukoliv tvář, může se díky našemu partnerovi – kuchyňskému studiu Kuchař-kuchyně, stát snadno ve vaší nové dřevostavbě skutečností.

Studio Kuchař-kuchyně se specializuje na kuchyně prémiové německé kvality. Nabízí komplexní služby od 3D návrhů a vizualizací, výrobu, až po profesionální montáž. V bohatém katalogu najdete kuchyňské linky všech stylů i velikostí, z nichž si tu pravou vybere opravdu každý a které si můžete rovnou nechat vybavit vestavěnými kuchyňskými spotřebiči známých značek.

Navštivte stránky studia specializovaného na kuchyně na míru a dejte svým představám konečně pevné obrysy! www.kuchar-kuchyne.cz

Kuchyně na míru Kuchar-kuchyne.cz

Originální návrh kuchyně od 3D Návrhy s.r.o.

Nejste si jisti, jaká kuchyně bude pro vás tou nejvhodnější? Právě proto spolupracujeme s 3D Návrhy s.r.o. Jejich odborníci vám zodpoví všechny vaše otázky a pomohou vám vybrat vhodné uspořádání kuchyně i ty nejlepší materiály, osvětlení a další doplňky.

Společnost 3D Návrhy s.r.o. poskytuje služby designera – projektanta, bytového architekta, který vytvoří 3D návrh podle vašich požadavků, doporučí vám optimální řešení a poskytne veškerou poradenskou činnost spojenou s realizací nové kuchyně.

Další informace a inspiraci naleznete na www.3dnavrhy.cz.

3D návrhy kuchyní 3Dnavrhy.cz

Zaujala vás naše nabídka? Ozvěte se nám!