Kuchyně na míru

Kuchyně je srdcem domova. Místem, kde se pravidelně schází celá rodina a kde se odehrává spousta důležitých okamžiků. Nechte si vytvořit kuchyni svých snů, abyste se v ní cítili dobře a aby byla střižena na míru vašemu vkusu i potřebám.

Dřevostavba s kuchyní vašich snů

Moderní dřevostavby od Easyhomes vám poskytnou maximální komfort. Ušetřte si čas, starosti i námahu a nechte si od nás vytvořit domov se vším všudy. Vámi vybraná dřevostavba může být doplněna o jedinečnou kuchyň, vyrobenou na míru vašim potřebám a požadavkům, včetně výroby jakýchkoliv atypických prvků.

Víme, že kuchyně jsou jedinečnou a specifickou součástí každého interiéru, a proto klademe velký důraz na jejich návrh, výrobu a celkovou kvalitu. I proto jsme navázali spolupráci se společnostmi 3D Návrhy s.r.o. a Nábytek DAN.

Originální návrh kuchyně od 3D Návrhy s.r.o.

Nejste si jisti, jaká kuchyně bude pro vás tou nejvhodnější? Právě proto spolupracujeme s 3D Návrhy s.r.o. Jejich odborníci vám zodpoví všechny vaše otázky a pomohou vám vybrat vhodné uspořádání kuchyně i ty nejlepší materiály, osvětlení a další doplňky.

Společnost 3D Návrhy s.r.o. poskytuje služby designera – projektanta, bytového architekta, který vytvoří 3D návrh podle vašich požadavků, doporučí vám optimální řešení a poskytne veškerou poradenskou činnost spojenou s realizací nové kuchyně.

Další informace a inspiraci naleznete na www.3dnavrhy.cz.

Kvalitní kuchyňské linky od Nábytek DAN

Toužíte mít ve svém domě jedinečnou a kvalitní kuchyňskou linku? Pak jste na správném místě. Naše společnost spolupracuje také s firmou nábytek DAN, která se zaměřuje na výrobu a montáž kuchyňských linek.

Vyberte si materiál, styl i tvarové provedení a vytvořte si tak unikátní kuchyňskou linku podle vašich představ. Při výrobě vaší nové kuchyňské linky budou použity pouze certifikované kvalitní materiály od prověřených firem.

Další fotografie pro inspiraci naleznete na www.nabytek-dan.cz.

Zaujala vás naše nabídka? Ozvěte se nám!