ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent Inteligentní elektroinstalace - EASYHOMES Plzeň

Inteligentní elektroinstalace

Automatické rozsvícení a zhasínání. Ochrana před nezvanými návštěvníky za pomoci kontroly zámků a nastavení alarmu s rozšířenými funkcemi. Automatické odpojení, opětovné připojení a nastavení spotřebičů. Tyto a spousta dalších zajímavých funkcí už nejsou jen vizí budoucnosti. Inteligentní elektroinstalace je vše, o čem jste vždy snili a naše firma vám pomůže s její instalací.

Nejenže vám rychle postavíme dřevostavbu na míru, ale navíc z ní dokážeme vytvořit bezpečný a chytrý domov. Vylepšete své bydlení inteligentní elektroinstalací. Díky tomuto systému se nemusíte obávat, že jste nechali odemčené dveře, rozsvícená světla nebo oběd na plotně.
Pomůžeme vám s realizací inteligentní elektroinstalace do vašeho domu. Našim klientům jsme schopni poskytnout kompletní služby – od návrhu nejvhodnějšího technologického řešení až po odbornou instalaci. Inteligentní domácnost umí více, než si myslíte.

Modernizujte a vylepšujte

V současných domech se používají desítky zařízení nebo spotřební elektroniky, přičemž každé z nich má vlastní ovládací prvky. Obyvatelé domů jsou pak často ztraceni a nejsou si jisti, co a jak v daný moment ovládat. Tento problém lze vyřešit zabudováním moderní a velmi výkonné inteligentní elektroinstalace.

Když se řekne inteligentní elektroinstalace

Inteligentní elektroinstalace promění váš dům v “živý” organismus. V inteligentním domě bude vaše stínící technika, osvětlení, topení i chlazení, alarm a spousta dalšího vždy vědět, co a kdy má dělat. Zapomeňte na zdlouhavé obcházení domu při kontrole zámků, světel, alarmu a vypnutých spotřebičů. Nyní můžete vše ovládat stiskem jednoho tlačítka nebo pohodlně přes váš chytrý telefon. Celou domácnost můžete mít pod kontrolou kdykoli a kdekoli budete chtít.
Inteligentní elektroinstalace v podstatě slouží k ovládání a řízení všemožných technologií a procesů, s kterými se můžete v obytných budovách a dalších stavebních objektech běžně setkat. Umí automaticky zachytit situace jako je vaše přítomnost v domě, teplota místností, požár, vloupání, západ slunce apod., a chytrý dům tak sám přesně ví, co má za daných okolností provádět.

Výhody inteligentní elektroinstalace

Komfort

inteligentní a komfortní ovládání, regulace podle předem nastavených programů, stmívací funkce, apod.

Automatizace

funkce inteligentní domácnosti se provádí podle předem nastavených programů, příchodové a odchodové funkce, automatické nastavení spotřebičů, apod.

Bezpečnost

alarm s rozšířenými funkcemi, ochrana domu při špatném počasí a nečekaných událostech, apod.

Úspory

součástí systému je také regulace vytápění a klimatizace, regulace osvětlené, časové spínání, vypnutí spotřebičů, apod.

Inteligentní a komfortní ovládání

Mezi hlavní výhody inteligentní elektroinstalace patří především poskytovaný komfort v řízení a v ovládání. Díky jednoduchému ovládání můžete zautomatizovat různé funkce ve své domácnosti. Inteligentní dům lze ovládat klasicky přes tlačítka nebo přes mobilní telefon, pc i tablet pokud právě nejste doma.

Bezpečnost na prvním místě

Speciálně vyvinuté obranné mechanismy inteligentní elektroinstalace ochrání váš dům a majetek před nezvanými návštěvníky. Vaše inteligentní domácnost může detekovat nejenom cizí pohyb v domě, ale i přítomnost vody – povodeň, požár, kouř, apod. a ihned reagovat zavoláním na váš telefon. Inteligentní dům dokáže také předstírat vaši přítomnost v době, kdy jste například na dovolené.

Inteligentní automatizace

Inteligentní elektroinstalace vám bude nápomocna každý den vašeho života v mnoha situacích. Od nastavení osvětlení, přes zajištění komfortní teploty v interiéru až po bezpečnost nejmenších členů rodiny. V inteligentním domácnosti slouží senzory přítomnosti a dveřní kontakty jako ideální součásti pro monitorování.

Úspora nákladů na provoz domu

Inteligentní dům po vašem odchodu z domu automaticky zhasne světla, zreguluje topení a odpojí nepotřebné spotřebiče, díky čemuž výrazně sníží náklady na provoz domu – snížení spotřeby elektrických energií, snížení výdajů za vytápění, apod. Nemusíte myslet na nic, váš chytrý dům se o vše postará.

Naše společnost vám připraví cenovou nabídku na míru podle vašich požadavků.

Zaujala vás naše nabídka? Ozvěte se nám!