Free cookie consent management tool by TermsFeed

Veletrh for arch 2020

Těšte se s námi – FOR ARCH 2020

Vzdělávat se, poznat a nasát novinky v oboru a i si třeba zblízka prohlédnout poslední projekty a realizace konkurence je součástí života a fungování každého businessu. Nejlepší příležitostí jsou k tomu různé veletrhy a summity. Už na podzim nás čeká další ročník největšího a nejnavštěvovanějšího stavebního veletrhu FOR ARCH, kterého se už nemůžeme dočkat. Kdy konkrétně proběhne, na co se tento rok můžeme těšit a jsou připraveny nějaké novinky? To vše se dozvíte na následujících řádcích

Podzim se zdá možná daleko, ale než se nadějeme je tady. A ač se pravděpodobně teď po šedivé zimě těšíte více na letní dny plné slunce, věřte, že veletrh FOR ARCH 2020 vám první podzimní dny rozhodně zpříjemní. Tato akce, která každoročně přiláká několik desítek tisíc návštěvníků jako jsou architekti, stavaři a řemeslníci, se odehraje v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech v termínu od 22. do 26. září. Ale nenechte se zmást, For Arch by vás totiž mohla zajímat i v případě, že nepatříte do řad ostřílených stavebních odborníků. Má rozhodně co nabídnout i široké veřejnosti. Takže plánujete-li začít stavět, přijďte se podívat na novinky, získat cenné kontakty i rady zkušených mistrů oboru.  

Jako i v předešlých třiceti ročnících, tak i letos se můžete těšit na vystavovatele nejen z České republiky, ale i  ze zahraničí. Minulý ročník navštívilo úžasných 72 656 návštěvníků, kterým se prezentovalo celkem 791 vystavovatelů. Jaká budou letošní čísla můžeme zatím pouze hádat, nicméně je už teď jasné, že se i tento rok můžete těšit na setkání s odborníky a řemeslníky s bohatými a dlouholetými zkušenostmi i mladými společnostmi s odvážnými a inovativními projekty na poli stavebnictví a také z příbuzných oborů. Kromě výměny zkušeností a obhlédnutí novinek jednotlivců i firem se v rámci veletrhu budete moci zúčastnit také zajímavých seminářů, workshopů a konferencí

Tento rok si pořadatelé přichystali jednu novinku. Tou je souběžně probíhající veletrh nesoucí název FOR CITY, který se bude zaměřovat na veřejný prostor a měl by něj přinést inovativní pohled z hlediska jeho moderního řešení, a to nejen v kontextech technologických možností. Což znamená, že na své si přijdou i členové zastupitelstev měst a obcí, kteří hledají inspiraci pro plánované projekty.

My v EASYhomes si FOR ARCH 2020 rozhodně nenecháme ujít, abychom vám i nadále poskytovali profesionální služby nejvyšší úrovně a mohli plnit vaše sny o novém bydlení s ohledem na prémiovou kvalitu i dostupnou cenu. Pokud si pohráváte s myšlenkou, že byste se na veletrh přijeli podívat, věřte, že rozhodně chybu neuděláte. Letňanský areál je dobře dostupný městskou dopravou a starosti si nemusíte dělat ani s parkování, jestli se rozhodnete přijet autem. V blízkosti areálu bude jako každý rok dostatek parkovacích míst.

Tak co, potkáme se společně?

A pokud si budete chtít prohlédnout naše vzorové domy, naleznete je zde: katalog dřevostaveb