Elektrické podlahové vytápění

Požadavky na bydlení v rodinných i bytových domech stále rostou. Současný trend snižování spotřeby energií otevírá nové možnosti komfortního vytápění. Jedním z nich je i elektrické vytápění s využitím speciálních topných kabelů.
Pomůžeme vám s instalací elektrického podlahového vytápění, ať už stavíte, rekonstruujete nebo jen měníte stávající podlahovou krytinu. Našim klientům jsme schopni poskytnout kompletní služby – od návrhu nejvhodnějšího technologického řešení až po odbornou instalaci.

10 nejpodstatnějších výhod elektrického podlahového vytápění

Přesná a rychlá regulace

V každé místnosti lze nastavit požadovanou teplotu i útlum v době nepřítomnosti. Systém je řízen elektronickým termostatem s přesností na půl °C.

Snížení spotřeby energie

Elektrické podlahové vytápění je ekonomickou a stavebně minimálně náročnou formou řešení vytápění. V porovnání s klasickými topnými systémy dochází ke snížení spotřeby energie, a to o 10 až 15 %.

Tepelná pohoda

Elektrické podlahové vytápění je nejkomfortnějším zdrojem tepla. Díky velké vytápěné ploše a nízké povrchové teplotě se tepelná pohoda dostaví při nižší teplotě daného prostoru než u klasického otopného systému.

Příznivé pořizovací náklady

Pořizovací náklady elektrického podlahového vytápění jsou o 40 až 50 % nižší než klasické teplovodní systémy s radiátory.

Zdravotní prostředí prospívající zdraví

Díky minimální cirkulaci vzduchu a nízké teplotě topného prvku odpadá napalování a víření prachu, čímž dochází k prevenci alergií a následných alergických reakcí.

Vysoká životnost

Životnost elektrického podlahového vytápění je srovnatelná s životností stavby. Může přesáhnout až 50 let.

Úspora prostoru

V interiéru vám nepřekáží topná tělesa. Z topného systému jsou vidět pouze ovládací prvky, tedy termostat.

Bezúdržbovost

Absolutní bezúdržbovost je garantována v průběhu celé životnosti podlahy, bez nákladů na servis, revize, apod.

Univerzálnost

Elektrické podlahové vytápění lze nainstalovat ve všech možných prostorách. Je vhodné pro všechny typy podlahových krytin – pro plovoucí i dřevěné podlahy, parkety, linoleum, dlažbu, mramor, koberec a další.

Vhodné pro dřevostavby

Elektrické podlahové vytápění lze nainstalovat i bez použití betonu či anhydritu, díky čemuž je vhodné také do dřevostaveb.

Naše společnost vám připraví cenovou nabídku na míru podle vašich požadavků.

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Telefon

Zpráva