Free cookie consent management tool by TermsFeed

EasyHomes rozšiřuje výrobu – budeme vám ještě blíž!

EasyHomes roste! Jsme tu již od roku 2013 a po celou dobu je náš cíl jediný – stavět pro vás kvalitní dřevostavby a jsme rádi, že se nám to daří. Stavíme rodinné domy i vlastní developerské projekty. Protože je váš zájem stále větší a větší, hlásíme, že rozšiřujeme výrobu!

Naši centrálu máme v Plzni, kde najdete i projekční kancelář. Je to „mozek“ celého EasyHomes, kde se rodí nové nápady, realizují se inovace a odkud za vámi vyráží naši obchodníci. Často nám ale nepíšete jen z okolí západočeské metropole. Chcete, abychom vám stavěli domy v nejrůznějších koutech České republiky. A když chcete vy, tak chceme i my!

Hlásíme se z Kolína, ale tím to nekončí

Proto slavnostně oznamujeme, že se EasyHomes rozrůstá! Po otevření dalšího výrobního závodu v Kolíně jsme se rozhodli expandovat ještě dále. EasyHomes nyní rozšířil výrobu na Teplicko a připravují se jižní Čechy a severní Morava. Co to znamená pro vás, pro naše budoucí klienty?

Rozšíření výroby znamená zkrácení čekací i reakční doby

Rozšíření výroby je pro nás důležité zejména kvůli navýšení kapacit. Hlavním benefitem moderní dřevostavby je to, že její výstavba netrvá roky, naopak – bydlet můžete často během několika měsíců od chvíle, kdy máte v ruce stavební povolení. Protože jste nás v uplynulých letech doslova zahltili svými plány stavět, bylo rozšíření výroby nevyhnutelným krokem. Díky tomu vám budeme moci slíbit kratší čekací doby na našem domy i kratší reakční doby obecně.

Pokud jsou mezi námi a vámi stovky kilometrů, může to být brzy jinak

Budeme vám blíž i fyzicky. Zatímco nyní za vámi vyráží náš tým většinou z Plzně, brzy budeme moci snadno zavítat i za klienty ze vzdálenějších koutů České republiky. Budeme u vás rychleji, budeme vám nablízku a můžeme řešit vaše potřeby a požadavky pružněji.

O tuto novinku jsme se s vámi zkrátka museli podělit, protože z ní máme obrovskou radost. Co na to říkáte? Plánujete stavět dřevostavbu? Napište nebo zavolejte.