Free cookie consent management tool by TermsFeed

Navýšení ceny dřevostaveb od 1.3.2021

Od 1.3.2021 dochází k navýšení cen našich typových rodinných domů. Tento článek vám vysvětlí, proč ke zdražení došlo:

  1. Do standardního vybavení všech domů jsme přidali kvalitní vinylové podlahy Purello s integrovanou podložkou. V ceně je pokládka a všechny naše dřevostavby tak budou opravdu na klíč!
    Zároveň nově spustíme i další 2 úrovně dokončení stavby a to HRUBÁ a K DOKONČENÍ.
  2. Inflace. Bohužel i my musíme reagovat na vývoj a hospodaření naší vlády a navýšit ceny domů o tzv. ztrátu hodnoty peněz. Za posledních 12 měsíců byla 12.2.2021 zveřejněna hodnota inflace 3%. A právě o tuto částku zdražíme i my ceny typových staveb.
  3. Vylepšení skladby naší hrubé stavby – centrální stěna domu z KVH hranolů, venkovní opláštění OSB deskami 1,5 cm.
  4. Přidání pásek Straitflex do SDK konstrukce. Zamezíme tak prasklinám a kvalita provedení se výrazně zvedne. Více info na www.straitflex.cz


DŮLEŽITÉ INFO: Všechny CN, které budou spočteny a zaslány klientům našim obchodním oddělením do 28.2.2021 jsou platné do data uvedeného na CN a zdražení se jich tedy po tuto dobu platnosti CN netýká.

Stále se snažíme vylepšovat kvalitu provedení našich domů, způsob řízení zakázek, zvyšovat kvalitu používaných materiálů a věříme, že všichni majitelé našich domů jsou maximálně spokojeni s jejím provedením a následným užíváním.

Kategorie: katalog dřevostaveb