Free cookie consent management tool by TermsFeed

Bungalovy na klíč = nízkonákladové moderní bydlení

Mladá rodina a její sen o domku se zahradou. Zamilovaný pár a jejich sny o romantice při večeři na terase. Babička s dědou a jejich sny o klidném zahradničení a životě bez otravných sousedů. Co mají všechny tyto sny společného? Dají se snadno proměnit ve skutečnost.

Bydlet moderně a zároveň ekologicky a nízkonákladově. Přiblížit se k přírodě, dát sbohem shonu přeplněných sídlišť. Vidět peněženku spíše z poloviny plnou než prázdnou. Bungalov všechna tato přání splní. Na nové bydlení navíc nebudete čekat dlouho. S naší pomocí se budete jednoho dne dívat na svůj nový domov s pocitem, že v průběhu realizace někdo musel zmáčknout rychlé přetáčení dopředu.

Co je to bungalov?

Vybaví se vám po této otázce hlavně váš dovolenkový příbytek v hotelovém resortu, ale dál už trochu tápete? Seznamte se s moderním bungalovem na klíč – bydlením budoucnosti.

Podívejte se na 3 největší výhody, které bydlení v moderním bungalovu nabízí:

1. Bezbariérové bydlení

Bungalov je jednopodlažní dům. Je tak obrovskou výhrou pro vozíčkáře a osoby se sníženou schopností pohybu. Bezbariérovost však oceníte i v běžném životě – už žádná nevyžádaná posilovna v podobě tahání těžkých nákupů do 5. patra, věčné snášení a vynášení kočárků, jízdních kol nebo unavených domácích mazlíčků. Odteď už stačí jen otevřít dveře a cíl je před vámi.

2. Důmyslně řešené prostory a soukromí

Bungalovy vám nabízejí potřebný klid, ale zároveň jsou jejich prostory řešené tak, aby podporovaly více času s rodinou. Co se týče tvaru bungalovu, stále vede varianta do L či U. Díky tomu můžete šikovně schovat zahradní pergolu před zraky kolemjdoucích, či vytvořit soukromé parkovací místo, což u běžných řadových domů není samozřejmostí.

3. Nižší provozní náklady

Tak jako všechny naše dřevostavby, i bungalov na klíč patří mezi chytré bydlení současnosti se znatelně nižšími provozními náklady. Díky technologickému složení izolací si měsíčně můžete odložit stranou částku, se kterou už se “dá něco podnikat”. 

Bez zbytečných starostí

Při představě veškerého papírování a obíhání úřadů máte zaječí úmysly a chuť vzdát cestu za vaším vysněným domovem hned za začátku? Bez obav, jsme vám nablízku. Provádíme kompletní vyhotovení projektové dokumentace i servis – zařízení výhodné hypotéky, jednání se stavebními úřady či pojišťovnou, přidělení evidenčního čísla i nahlášení trvalého bydliště.

Jak realizace celého projektu probíhá?

Dalo by se odpovědět velice stručně – realizace projektu probíhá velice snadno. Ale přeci jen vám o tom povíme o něco víc. Váš vybraný bungalov sestavíme v naší speciální hale. Poté ho převezeme a samozřejmě i ustavíme. Druhou možností je sestavení domu přímo na vašem pozemku. Vaším úkolem už bude pouze promyslet, co si do nového příbytku pořídit!

Bydlení přesně podle vašich přestav

Malá terasa, francouzská okna či další z vašich speciálních přání? Inspirujte se naší nabídkou bungalovů. Nasloucháme vašim představám a plánům, prokonzultujeme s vámi všechny nápady a rádi poradíme i v případě, že jasnou představu ještě nemáte. Sny se mají plnit. Neodkládejte je na neurčito a pusťte se do jejich realizace s Easyhomes.