Blog

15.8.2019

Dům se zahradou za cenu bytu? Žádná fantazie, ale realita!

Už roky sníte o krásném bydlení ve vlastním domě? Po zahradě s jahodami a rajčaty, bazénem a dětským hřištěm? Po terase, kde si zagrilujete s přáteli nebo vychutnáte skleničku ve dvou? Nic není nemožné!

Napadlo vás někdy, že si můžete pořídit dům se zahradou za cenu bytu? Myslíte, že to není možné? My v EasyHomes.cz víme, že je. Například krásný, nízkoenergetický dům 3+kk si u nás pořídíte už za 1,8 milionu včetně základové desky, sítí i vybavení. Tak proč si už za rok neužívat pohodu na vlastní zahradě či terase?

Moderní rodinný dům o rozloze 150 m2 (3+kk + garáž)

Výhody bydlení ve vlastním domě

Vlastní kousek přírody, ničím nerušené soukromí, ale i náklady na provoz domu srovnatelné s náklady na větší byt v lepší lokalitách v Plzni. To je několik výhod bydlení ve vlastním domě.

Váš dům je skutečně jen váš a i v tom nejmenším nebo nejlevnějším domě máte své soukromí. Nikoho nebudete omezovat pozdním úklidem, hlasitější hudbou nebo hravými dětmi. A zároveň nikdo nebude omezovat vás. Takže už žádné otravné klepání řízků k nedělnímu obědu, zvuk vrtačky ve středu podvečer nebo bouchání koštětem od sousedů.

Další výhodou je samozřejmě zahrada okolo domu. Ta si samozřejmě žádná určitou péči, ale i přesto, kdo by nechtěl mít svůj vlastní kousek přírody hned u domu? Zahradu můžete využívat po celý rok. V letních měsících si užijete radovánky v bazénu nebo posezení s přáteli či rodinou u grilovaných dobrot. A v zimě budete s dětmi stavět sněhuláky a dovádět ve sněhu.

Dřevostavba o zastavěné ploše 92 m2 a dispozicích 3+kk

Dům za cenu bytu v Plzni a jejím okolí

Ano, je to tak. Dům za cenu bytu v Plzni nebo jejím blízkém okolí není žádné science fiction, ale opravdová realita. V případě, že nechcete stavět dům svépomocí, zaostřete na nové projekty levných dřevostaveb na klíč. Dobře a chytře navržený projekt vám dokáže ušetřit spousty peněz.

V okolí Plzně můžete aktuálně sehnat pozemek o rozloze 500 m2 za 800 000 Kč. O něco větší pozemek, kolem 1 000 m2, seženete za 1 500 000 Kč. Na nich si můžete postavit krásný a plně vybavený nízkoenergetický dům do 2 milionů korun. Při dnešních cenách bytů je tak daleko výhodnější postavit si levný domek na vlastním pozemku, než si pořizovat byt v panelovém domě či novostavbě, jejichž ceny stále stoupají.

Moderní rodinný dům o rozloze 95 m2 a dispozicích 3+kk

A opravdu je ten dům za cenu bytu?

Ač se to může zdát neuvěřitelné, v dnešní době si opravdu můžete pořídit vysněný dům se zahrádkou, jehož cena bude srovnatelná s cenami bytů v novostavbách a panelových domech. Pokud se dnes podíváte na nabídku bytů realitních kanceláří, naleznete byty o rozloze 60 m2 za 2 800 000 Kč. Tedy byty, které se svou cenou i rozlohou blíží domům z naší nabídky.

Zájemcům o dům nabízíme např. moderní, plně vybavenou dřevostavbu s užitnou plochou 60 m2 se základy, vlastní zahradou a terasou za 1 800 000 Kč. Upozorňujeme, že hotový. Stačí se jen nastěhovat. A pomůžeme i před samotnou stavbou domu. Nemusíte v podstatě nic řešit. Podáme vám pomocnou ruku při výběru pozemku, zařídíme zasíťování i vybudování základů, nakreslíme projekt, zařídíme stavební povolení a pomůžeme i s hypotékou. Typy domů a dřevostaveb v naší nabídce najdete v katalogu.

Krásná mobilní dřevostavba 10 × 4 m s rovnou střechou

Moderní mobilní dřevostavba 12 × 4 m s rovnou střechou

Magazín
About easy_wp_admin

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *