ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent Dům na prodej v Mokrouších u Plzně - EASYHOMES Plzeň

Dům na prodej v Mokrouších u Plzně

Nabízíme vám dům za cenu bytu! Jedná se o novostavbu menšího nízkoenergetického rodinného domu s krásnou zahradou o velikosti 310 m2 v blízkosti Plzně v obci Mokrouše. Pozemek o ideální rozloze je vzdálený 5 min. chůze od autobusové zastávky a 10 km od Plzně.

Popis

Láká Vás bydlení ve vlastním domě, který vás nebude stát víc než koupě bytu a ve kterém budete platit nízké měsíční náklady?

Nabízíme vám novostavbu menšího nízkoenergetického rodinného domu s krásnou zahradou v blízkosti Plzně v obci Mokrouše. Dřevostavba je navržena o dispozici 3 + kk, ale lze ji upravit na 2 + kk a tím si zvětšit obývací prostor s kuchyní na 22 m2. Dům je vhodný na trvalé bydlení pro 1-3 osoby nebo jako rekreační objekt. Standardy domu a technické specifikace zašleme na vyžádání e-mailem. Možnost úprav na přání klienta. Kromě kuchyňské linky a vlastního nábytku (postele, skříně, sedačka, stoly) je dům v základu plně vybaven. Možnost volby příplatkové výbavy (žaluzie, terasy, podlahové vytápění, krbová kamna + komín atd.). Možnost prohlídky vzorového domu stejných rozměrů a dispozice.

Stavební povolení je předjednáno a od odsouhlasení podoby domu je reálné nastěhování maximálně do 6 měsíců!

Na pozemku jsou nově vybudované veřejné přípojky – vodovod, kanalizace a elektřina. Přípojka plynu k dispozici na hranici pozemku. Pozemek o ideální rozloze je vzdálený 5 min. chůze od autobusové zastávky a 10 km od Plzně.

Dům Vám mohu doporučit především pro krásný pozemek v klidné okrajové části obce, na kterém bude umístěn a také díky možnosti jeho konečnou podobu upravit ještě před výstavbou.

Cena: 2 775 000 Kč s DPH

Zajistíme i financování na celou kupní cenu, která zahrnuje pozemek, dům a veškerý právní servis.

Zaujala vás naše nabídka? Ozvěte se nám!